Afera w Nowoczesnej! Szef młodzieżówki rezygnuje z powodu… polskiej Angeliny Jolie! [WIDEO]

Nowoczesna chciała poprawić swój wizerunek. Niestety, kompletnie się to nie udało.

Daniel Olech był liderem młodzieżówki Nowoczesnej w Lublinie. Chcąc wypromować partię zaprosił do współpracy „polską Angelinę Joli”. Niestety, nie wszystko poszło tak, jak sobie tego życzył.

Kobieta, z którą współpracował to Agnieszka Orzechowska. Jest ona głównie z rozbieranej sesji w trumnie czy też z tego, że spotykała się z byłym piłkarzem Radosławem Majdanem. Teraz miała wraz z Nowoczesną stworzyć akcję pomocy dzieciom.

Konferencja okazała się jednak tragiczna. „Angelina” skupiła się mocno na sobie, w dodatku wiele z jej wypowiedzi było po prostu dziwnych. Zrobiło się z tego na tyle duże zamieszanie, że Nowoczesna odcięła się od swojej młodzieżówki. W dodatku finalnie jej lider – Daniel Olech – zrezygnował ze swojej funkcji.

Komentarze

Dodaj komentarz
  1. Generalnie nigdy na nich nie zagłosuje ale nawet ich ostatnio polubiłem gdyż jest się z kogo pośmiać. Tak poza tym Polskie kabarety powinny złożyć wniosek o nieuczciwą konkurencję którą jest Nowoczesna. Polska partia polityczna a tnie na łeb i szyje najpopularniejsze kabarety w Polsce! Juz przestałem ogladać ich skecze w TV a wystarczy posłuchac o Nowoczesnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.