Aktor znany głównie z „Plebanii” ma problem z synem premier Szydło, księdzem Tymoteuszem [FOTO]

Włodzimierz Matuszak, aktor znany najlepiej z roli księdza Antoniego Wójtowicza w kultowej telenoweli „Plebania” oraz ze swoich mocno antyklerykalnych poglądów, po raz kolejny uderzył w rząd i premier Szydło. 

Sympatyzujący z Komitetem Obrony Demokracji i Platformą Obywatelską aktor napisał na facebooku, zdaniem bardzo wielu internautów, złośliwy przytyk w stronę niedawno wyświęconego syna szefowej rządu, księdza Tymoteusza Szydło.

„Gdybym był kapłanem i do tego synem pani Szydło powiedziałbym : Mamo nie kłam bo kłamstwo jest grzechem. Nie wiesz o tym?”.

Gdybym był kapłanem i do tego synem pani Szydło powiedziałbym : Mamo nie kłam bo kłamstwo jest grzechem. Nie wiesz o tym?

Posted by Włodek Matuszak on Tuesday, September 12, 2017

Facebookowy profil aktora pełen jest również innych ciekawych i niezwykle odkrywczych prywatnych opinii niedoszłego gwiazdora:

Cała polityka pisowska oparta jest na manipulacji i kłamstwie. Czy moi rodacy to widzą bo mam wątpliwości.

Posted by Włodek Matuszak on Saturday, September 9, 2017

Nie mam ochoty być rządzony przez idiotów, którzy myślą, że ja tez jestem idiotą.

Posted by Włodek Matuszak on Wednesday, September 6, 2017

Polacy zbierają na operacje dzieci, których nie można operować w Polsce(?) Rząd się nie dokłada. Rząd daje…

Posted by Włodek Matuszak on Wednesday, September 6, 2017

źródło: facebook.com, profil: Włodek Matuszak, tysol.pl

13 Comments

Dodaj komentarz
  1. Mam Nadzieję że nie jestesmy spokrewnieni tez mam panienskie nazwisko Matuszak naprawdę wstydzilabym się miec Pana w rodzinie z takimi poglądami ostatnio aktorzy zeszli na manowce Janda obsrana wstyd co za język Polski tylu sie ostatnio wariatów wyloniło zastanawiam się matka musiala byc nacpana że urodzila takich wariatów niedouczonych

  2. Pomyślał a potem napisał całą prawdę jak synuś niedawnego wyświęcony na księdza może słuchać i patrzeć jak matką kłamie bez zmrozenia oka.No chyba że on też z tych ,,prawdomownych,, .Kler to kler też kłamią na potęgę.

    • Elko ty zakłamana żmijo jak może przejść przez twoje plugawe gardło stwierdzenie że obecny rząd kłamie . POPATRZ sobie ca robili twoi ulubieńcy PO PSL N przez te osiem lat swoich plugawych rządów. To jest kłamstwo, obłuda n ” seryjny samobójca” wśród waszych przeciwników . I tego ty nie widziałaś, Niczym się nie różnisz ot swoich ulubieńców i tak samo jak oni spłyniesz kanałem ściekowym jak ostatnie gówno.

  3. Niech Pan Panie Matuszak nie bredzi zapomnial Pan bardzo szybko co dzialo sie a rzadow PO ,a moze Pan wogole nic nie wie zafascynowany swoim swiatem ale prosci ludzie pamietaja doskonale co wyprawiali jak rozkradali I sprzedawali co sie dalo .Niech Pan oceni po sadazach .

  4. Dobrze że serialowy ksiądz wyemigrował z Tarnowa bo tutaj jego poglądy są w mniejszości.
    Jeśli szuka swojego miejsca na ziemi to proszę tu już nie wracać tylko siedzieć tam gdzie kraczą tak jak on.

  5. Panie Matuszak „elita intelektualna” nie może się pogodzić z tym,że zwykli ludzie mogą żyć lepiej mniej biedy ,nadzieja na lepsze warunki mieszkaniowe,pracę, nie muszą rodzice wyjeżdżać do pracy a dzieci pozostawiać bez należytej opieki.Przykro mi że pisze Pan takie teksty.Porusza Pan też sprawę zbierania pieniędzy na chore dzieci a przecież za rządów PO też zbierano ,to są akcje charytatywne były , są i będą.Życzę trochę więcej umiaru w wrażaniu opinii a już pisanie w ten sposób o rodzinie Pani Premier Szydło jest wielkim nietaktem .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.