Cały kraj w szoku! Tymi słowami o Macierewiczu Duda wywołał skandal [WIDEO]

Andrzej Duda

Tak ostrego ataku na ministra Macierewicza nikt się nie spodziewał. Tym bardziej ze strony prezydenta Andrzeja Dudy, który jeszcze do niedawna niemal całkowicie zgadzał się z Prawem i Sprawiedliwością.

Właśnie do sieci trafiło nagranie wykonane podczas obchodów Święta Niepodległości w Warszawie. Prezydent Duda pytany o relacje z szefem MON Antonim Macierewiczem, odpowiedzią zszokował wszystkich.

– Panie prezydencie, co z panem Antonim, dogadacie się jakoś panowie? — zapytał jeden z przechodniów. – Musi sobie parę rzeczy przemyśleć — odpowiedział prezydent.

Zapanowała nie lada konsternacja. Po chwili Andrzej Duda dodał z uśmiechem na ustach: – Jak będzie wobec uczciwych oficerów stosował takie ubeckie metody, jak Platforma stosowała wobec niego, to będzie kiepsko.

Wszystko zostało nagrane, a następnie trafiło na Twitter. Te słowa na pewno nie polepszą relacji głowy państwa z szefem Ministerstwa Obrony Narodowej. Wielu nie może zrozumieć, skąd tak radykalna przemiana prezydenta, która zaszła dosłownie z dnia na dzień.