Antoni Macierewicz zripostował Schetynę tak, że cała sala wybuchła śmiechem [WIDEO]

Po wakacyjnej przerwie odbyło się pierwsze posiedzenie Sejmu. Ciekawa i zabawna wymiana zdań miała miejsce między Antonim Macierewiczem i Grzegorzem Schetyną.

Rozpoczęła się debata na temat nawałnic, które latem przyniosły wiele zniszczeń w Polsce. Grzegorz Schetyna zarzucił szefowi MON powolność żołnierzy w trakcie udzielania pomocy dla poszkodowanych w wichurach.

„Chcę sprostować wypowiedź Jasia … przepraszam bardzo, nie Fasoli, tylko pana przewodniczącego Schetyny w związku z kłamstwami, którymi Państwo jesteście przez niego raczeni” – zripostował Antoni Macierewicz.

„Wojsko było na miejscu zdarzenia natychmiast po informacji ze strony wojewodów i wezwaniu do pomocy ze strony wojewodów. Jeżeli Pana razi to, że minister obrony narodowej w dniu święta Wojska Polskiego przyjechał na miejsce zdarzenia, to współczuję Pana poczuciu potrzeb narodu polskiego. Dziękuję bardzo” – skomentował szef MON, odnosząc się do zarzutów Schetyny.

Zobacz także:
Hanna Gronkiewicz-Waltz o swojej przyszłości politycznej. Obawia się macek PiS-u

źródło: twitter.com, profil: ZielonaGąska, polskieinformacje.pl

10 Comments

Dodaj komentarz
  1. Niestety … Schetyna na rację … Mieszkam tam i wojska to ja zaraz po ani kilka dni później nie widziałem na miejscu … Więc to Maciar kłamie i nie tylko w tym temacie … Po za tym szkoda słów na ten rząd złodziei i kolesiów do n tej potęgi

  2. Debilne stronnicze komentarze jasiów fasolów z pis….zaślepionych w kanalię maciore i klike torunskiego szamana na etacie putina.

  3. Schetyna podchodzi na miękko. jest w końcu ustawiony do końca życia. Lepper jak go wywalali z rządu jasno przed kamerami na cały świat powiedział, ile schetunio łapówek od mafii nabrał i kiedy. To bydle powinno wisieć a nie bezczelnie pyskować Polakom w Sejmie RP.

  4. Ładnie się Błaszczakowi odgrażał Schetunio tylko zapomniał że aby coś zrobić to najpierw do władzy musi wrócić a Polacy tak głupi chyba nie są aby bandę złodziei ponownie przy korycie usadzić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.