Berlin: Muzułmanie świętują i strzelają z broni w powietrze [WIDEO]

Berlin muzułmanie

Czy to Arabia Saudyjska? Iran? Afganistan? A może Syria? Nie, to jest Berlin. Kilkadziesiąt kilometrów od granicy Polski.

Film przedstawia muzułmanów świętujących w Berlinie.

Islam to kultura zupełnie inna od naszej, dlatego też i świętowanie wygląda u nich kompletnie inaczej.

Na wideo można zobaczyć, jak rozradowani muzułmanie strzelają z broni palnej w powietrze.

Co ciekawe, posiadanie takiego uzbrojenia w Niemczech jest bardzo utrudnione.

Zobacz także:
Wicepremier Gliński apeluje do Niemców: "Przeszukajcie swoje piwnice!"

Widocznie wyznawców Allaha ten problem nie dotyczy.

Komentarze

Dodaj komentarz
  1. Czytając zdanie „islam to kultura” miałem wrażenie że ktoś piszący musiał pomylić się. Żadna kultura, skoro mają tam obyvzaje rodem z czasów jaskiniowych. Wykrwawianie zwierząt na śmierć, śluby z dziećmi, traktowanie kobiet jak niewolnic i parę jeszcze dzikich obyczajów.

  2. Witam wszystkich !Mam pytanie do autora tego artykułu , na jakiej podstawie padły oskarżenia o użycie broni palnej na ostrą amunicję ? Słychać było tylko wystrzały ,równie dobrze mogły one pochodzić z pistoletu „hukowego ” który można kupić bez żadnego pozwolenia , na pierwszy rzut oka taki pistolet wygląda identycznie jak pistolet na ostrą amunicję (sam taki posiadam więc wiem o czym mówię ) ; ludzie zastanówcie się za nim kogoś oskarżycie .
    Rozumiem że my europejczycy nie przepadamy za nimi z różnych względów takich jak np. różna kultura , inna religia,inne priorytety w życiu itp, itd. zresztą pewnie oni nie przepadają też za nami , nie twierdzę też że oni są świeci ,ale to nie jest jeszcze powód żeby wymyślać niestworzone historie .
    Staram się podejść obiektywnie do tego co zobaczyłem i usłyszałem na tym filmiku ,nie ma żadnych dowodów świadczących o tym że była to broń palna na ostrą amunicję.
    Pozdrawiam wszystkich internautów którzy kierują się własnym rozumem a nie tylko „nagłówkami artykułów ” czy tym co ktoś mówi lub pisze .Jest takie mądre powiedzenie ” kłamstwo powtórzone 100 krotnie staje się prawdą „

  3. I co w takiej sytuacji robi M.O.N., byśmy niedługo nie musieli stawać betonu na granicy by nam nie strzelano pod oknami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.