Cejrowski w TVP: „Niech zdechnie!” Entuzjaści Tigera i Obywatele RP wkurzeni [WIDEO]

To nagranie z pewnością wywoła niemałe kontrowersje, a zwłaszcza wśród opozycji i klientów firmy Maspex, która zszokowała ostatnio miliony internautów swoją nietypową kampanią reklamową.

Podróżnik, pisarz i publicysta Wojciech Cejrowski tradycyjnie był gościem Michała Rachonia w TVP Info w programie „Minęła Dwudziesta”.

Cejrowski skrytykował Obywateli RP, którzy po raz kolejny wyszli w kontrmanifestacji, aby zablokować dzisiejszą miesięcznicę smoleńską. Dostało się również firmie Maspex, producentowi napoju Tiger, który zszokował społeczeństwo obrazoburczą kampanią promocyjną naigrywającą się z Powstania Warszawskiego.

Zobacz także:
Marian Kowalski nie wytrzymał. Tylu bluzgów na wizji dawno nie było [WIDEO]

„To nie mogła być pomyłka. To była działalność świadoma. (…) Dostali po ryju przez wszystkich internautów świata. (…) Nie kupujcie tego napoju (…) Niech zdechnie na półce, niech się przeterminuje, niech zardzewieje! (…)”.

Posted by Pierdolę opozycję totalną on Thursday, August 10, 2017

Cały program:

źródło: TVP Info, program: Minęła Dwudziesta, youtube.com, twitter.com, facebook.com

17 Comments

Dodaj komentarz
  1. Cejrowski dla mnie to oszołom, psychol. Nikt zrównoważony nie przedstawia swoich poglądów w ten sposób. Nie oglądam już jego programów, nie tylko dlatego, ze Cejrowski ma chamskie wypowiedzi ale dlatego, że wyczuwam cynizm w jego komentarzach odnoszących się do kultury innych.

  2. Szwaby nigdy nie kupią sobie lojalności prawdziwych Polaków, Wasza informacja jest gówno warta,tak samo jak ta psia mamona. Poza tym czy człowiek odpowiedzialny od marketingu czy reklamy ukorzył się ,przeprosił lub też wyjaśnił dlaczego dał przyzwolenie na promocję takiego gówna ? Nie !!! A wy bronicie tych ,którzy wam płacą,zamykacie mordy i tłumaczycie to jakąś fatalną pomyłką w nieodpowiednim czasie…Mam nadzieję,że ktoś kiedyś rozliczy takie ścierwa jak wy lub waszych pracodawców z całego zła jakie wyrządzacie ludziom którzy walczyli o wolność i za to jakie zło wyrządzacie kolejnym pokoleniom robiąc im sieczkę z mózgu ……

  3. Masakra cenilem go i nadal będę cenił jako podróżnika ale poglądy tragedia imbecyl nie z tego świata kompletny idiota nikt normalny nie przedstawia swoich poglądów w taki sposób niech pozostanie obywatelem świata mieszka w kaliforni i ubustwia dalej Donalda Trampa…….

  4. Witam wszystkich ! Bardzo dobrze Pan Cejrowski powiedział , prosto ,krótko i na temat ,bo co tu owijać w bawełnę ,ta reklama jest anty polska ,nie jeden Polak poczuł się urażony,dziwię się że jakakolwiek telewizja to wyemitowała , no ale kto się liczy z Polakami w tym kraju ,jak by to dotyczyło gejów albo Żydów czy innej nacji to oczywiście było by wielkie oburzenie i afera na skalę światową
    ,ale Polaków? można na nich pluć a oni będą mówić że pada deszcz .Ludzie trzymajmy się razem bo w jedności jest siła .Pozdrawiam !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Widz programu ,,Bez retuszu” proponuje wprowadzenie nowego rządowego programu! Jesteście za? [WIDEO]

Uczestniczka Powstania Warszawskiego ostro o zachowaniu Michała Rachonia! [WIDEO]