Coraz więcej Polek chce przejść na islam! Mają konkretne argumenty

Choć może to szokować, wedle statystyk podanych przez tygodnik „Polityka” codziennie jedna Polka przechodzi na islam.

Wydaje się to nieprawdopodobne, jednak tak jest w istocie. Kobiety mają kilka powodów, dla których podejmują taką decyzję.

Warto jednak zauważyć, że w większości są one po prostu wynikiem braku wiedzy na temat kultury islamskiej lub poważnym spłyceniem tematu. Tego typu naiwny tok rozumowania można byłoby streścić w kilku punktach.

Po pierwsze rozwody są w społeczeństwie islamskim bardzo rzadko spotykane. Poza tym mężczyzna, który porzuca żonę, a zwłaszcza dzieci, zostaje wykluczony ze swojego środowiska – taka postawa jest mocno piętnowana.

Z tego też powodu niektóre Polki czują się bezpieczne, gdy związują się z jakimś muzułmaninem. Sądzą bowiem, że będzie to długotrwały, stabilny związek.

Zapomina się niestety o bardzo ważnym szczególe, a mianowicie tym, że na dobrowolny rozwód z inicjatywy małżonki zupełnie nie ma co liczyć (stanowi ona de facto jego własność).

Poza tym wiele naszych rodaczek uważa, że w islamskiej kulturze łatwiej jest o znalezienie dla siebie odpowiedniego partnera.

Niestety to, jak pożycie małżeńskie w kulturach Bliskiego Wschodu wygląda w praktyce, będą musiały teraz przekonać się na własnej skórze. Współczujemy.

źródło: pikio.pl

12 Comments

Dodaj komentarz
  1. Wdac zdjecia Polek az mozna zygnąc to Polki?? lafiryndy za sex przeszly na Islam nieroby sadza ze mezowie beda pracowac dawac drogie prezenty co za glupota powinni lac od rana do nocy aby mozg sie naprawil albo maja gleby kapusty zamiast mozgow normalna kobieta myslaca poczyta sobie co im zgotuje ISLAM niewiedza kosztuje nawet zycie

  2. Super – taki pogląd godny każdej idiotki .Jeżeli mają ochotę być ,,kozą ” to ich sprawa.Jest tylko jeden problem – nie szukać pomocy w agencji wywiadu do powrotu – to są koszty ponoszone przez obywateli .Na takich pieniędzy wydawać nie będziemy – przypomnę ostatnie wydarzenia w Egipcie.Jeżeli zdecydujesz się na ,,ożenek” z arabem i jesteś blondynką to będziesz setną żoną innych a po kilku latach podrzędną ,,kozą”.Wszelkie próby reklamy islamu widzisz w TV :ludy,, przybyłe” w Niemczech , Francji i wielu innych krajach – gwałty , rozboje – zero posłuchu prawnego . Bez obrazy – to są dzikusy którzy na granicy już dziwią się że będą musieli pracować i uczyć się , zero integracji – nie nadają się w Europie nigdzie .Poczytajcie co wyprawiają w Szwecji , Holandii, Belgii , Francji ,Włoszech , Niemczech .Pani Merkel jest ,,ślepa” i udaje że problemu nie ma – niestety nie zgadzam się – Niemcy mają błyskawicznie opróżnić Europę wraz z innymi z emigrantów -to katastrofa już jset a dojdzie jeszcze humanitarna.

  3. W zyciu nie czytalam glupszego art. zastanawiam sie czy sobie sami to wszytko wymysliliscie. Polki na islam nie przechodza a fak zawsze sie znajda jakies tam ”taborety” ktore potem placza dzieci mi zabral I uciekl…

  4. niech wychodzą za muzułmanów ale w razie rozczarowania takim związkiem też nie powinna liczyć na pomoc wybiera islam ze wszystkimi jego konsekwencjami

  5. 0% podatku. Obowiązek utrzymywania żony. Zero kradzieży (mają sposób na poszanowanie prawa własności). Ja się nie dziwię.

    • i na rozkaz dupe dac.. no cuz polki i tak to robia.. czy za grosze czy za darmo.. wiec wola.. miec material.. i robic to za cos.. ja sie nie dziewie.. katolizm jak kazdy izm .. wypiera mozg. od myslenia.. w szwecji robia to feministki.. bo sa glupie.. a w polsce .. bo maja popet sexualny przez katolizm.. no bo katolizm ich oglupial.. 2 rozne nazwy ale to samo.. poped 6….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.