Coraz więcej Polek chce przejść na islam! Mają konkretne argumenty

Choć może to szokować, wedle statystyk podanych przez tygodnik „Polityka” codziennie jedna Polka przechodzi na islam.

Wydaje się to nieprawdopodobne, jednak tak jest w istocie. Kobiety mają kilka powodów, dla których podejmują taką decyzję.

Warto jednak zauważyć, że w większości są one po prostu wynikiem braku wiedzy na temat kultury islamskiej lub poważnym spłyceniem tematu. Tego typu naiwny tok rozumowania można byłoby streścić w kilku punktach.

Po pierwsze rozwody są w społeczeństwie islamskim bardzo rzadko spotykane. Poza tym mężczyzna, który porzuca żonę, a zwłaszcza dzieci, zostaje wykluczony ze swojego środowiska – taka postawa jest mocno piętnowana.

Z tego też powodu niektóre Polki czują się bezpieczne, gdy związują się z jakimś muzułmaninem. Sądzą bowiem, że będzie to długotrwały, stabilny związek.

Zapomina się niestety o bardzo ważnym szczególe, a mianowicie tym, że na dobrowolny rozwód z inicjatywy małżonki zupełnie nie ma co liczyć (stanowi ona de facto jego własność).

Poza tym wiele naszych rodaczek uważa, że w islamskiej kulturze łatwiej jest o znalezienie dla siebie odpowiedniego partnera.

Niestety to, jak pożycie małżeńskie w kulturach Bliskiego Wschodu wygląda w praktyce, będą musiały teraz przekonać się na własnej skórze. Współczujemy.

źródło: pikio.pl

Komentarze

Dodaj komentarz
 1. Dopuki bedzie jadla to co on wysra, to bedzie super dziewczyna , a jak tylko sie sprzeciwi to wyladuje w rynsztoku ,nie ma co zalowac takich scierw!!!

 2. Bzdur nie wypisujcie,chcecie testować czy ta reklama chwyci to nie kombinujcie że takie sa preferencje kobiet.Polskie kobiety nie są az tak głupie aby nie wiedzieć czym taki związek pachnie.Nie chcemy uchodżców Islamskich w Polsce i basta !

  • To wytłumacz tym pustym kobietom, które takie decyzję podejmują. Zobaczy jak szybko Cię zjedzą i zmienisz swoje zdanie na temat „naszych Polek”.

  • Masz racje, nie sa az tak glupie, lecz o niebo glupsze.Poczytaj sobie na internecie o Polkach wyjezdzajacych do Egiptu i innych panstw muzulmanskich.

 3. Polki ktore wyszly za Islamistow do konca zycia ne zaomna tego horroru jakie zgotwoa; im mąż i jego rodzina do dzis lecza sie u psycho;ogow Prozne Polki nie znajac Islamu i ich wiary mysla ze ida do raju SZOK takie POLKI NAZYWAMY BEZMYSLNYMI niedo;ężnymi nie majace Mozgów ktory nie prcuje

  • Paula jestem zona mazlumana jusz 40lat.Nikt sie nie leczy psychicznie w rodzinie. Nie kazdy malumanin jest zly czy polak.Mamy 2dzieci i 3wnukow. Jest bardzo dobrym mezem,ojcem i dziadkiem.Tak dziadkiem tak wnuki wolaja na niego.Chodzi do kosciola,kazde jedzenie zjada (wszystko od Boga) wodke wypije.Obecnie maz gotuje i wszystko robi dla mnie dlatego ze ja jeszcze pracuje.Tak pracuje caly czas.

 4. gdzie te kobiety pogubiły mózgi, pewnie ze nie musi się rozwodzić -prędzej ją zatłucze, lub zniszczy psychicznie, zrobi niewolnicę ,i szupciej będą chciały z tamtego reżimu sie wyzwolić niż się tam znalazły – puste lafiryndy.Poczuje się tak bezpiecznie aż będzie myślała iż w piekle jest lepiej.Odpowiedni partner sam się znajdzie ,a ta bielizna to nie bedzie jej potrzebna /to do anemicznej blondi/bo nie zdąży jej nakładać jak ją obsiądą brudasy

  • Anemicznej? Bardzo zgrabna kobieta, po prostu jest szczupła. Poza tym to tylko zdjęcie dobrane do artykułu, nie potencjalne przyszłe muzułmanki…

 5. PANIE JANIE CO PAN TU ZA BZDURY WYPISUJE ZE FACECI W ISLAMIE SA WYKLUCZANI TAK CHYBA ZE SA PEDALAMI ALBO INYMI DEWIANTAMI ALE TO KOBIETY MIGA BYC BITE GWALCONE ZABIJANE KAMIENOWANE NIE MAJA RZADNYCH PRAW SA JAK ZABAWKA KTURA GDY SIE ZNUDZI MORZNA NA SMIETNIK WYRZUCIC ;A PAN TU Z TAKIMI TEKSTAMI WYJEZDRZA NIE WIEM CZY SIE SMIAC CZY PLAKAC

   • To smutne , ze takimi kategoriami mysla mlode polskie dziewczyny -nikt im nie jest w stanie wytlumaczyc , dokad podazaja -prosze -droga wolna , ale nie zapominajcie :TO BYL WASZ WLASNY WYBOR ……

   • Sądzę że to chyba trochę zbyt za ostro 😉
    Wcale nie są to ścierwa islamskie!
    Kazdy mysli jak uważa i nikt tego nie powstrzyma , Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.