Coraz więcej Polek chce przejść na islam! Mają konkretne argumenty

Choć może to szokować, wedle statystyk podanych przez tygodnik „Polityka” codziennie jedna Polka przechodzi na islam.

Wydaje się to nieprawdopodobne, jednak tak jest w istocie. Kobiety mają kilka powodów, dla których podejmują taką decyzję.

Warto jednak zauważyć, że w większości są one po prostu wynikiem braku wiedzy na temat kultury islamskiej lub poważnym spłyceniem tematu. Tego typu naiwny tok rozumowania można byłoby streścić w kilku punktach.

Po pierwsze rozwody są w społeczeństwie islamskim bardzo rzadko spotykane. Poza tym mężczyzna, który porzuca żonę, a zwłaszcza dzieci, zostaje wykluczony ze swojego środowiska – taka postawa jest mocno piętnowana.

Z tego też powodu niektóre Polki czują się bezpieczne, gdy związują się z jakimś muzułmaninem. Sądzą bowiem, że będzie to długotrwały, stabilny związek.

Zapomina się niestety o bardzo ważnym szczególe, a mianowicie tym, że na dobrowolny rozwód z inicjatywy małżonki zupełnie nie ma co liczyć (stanowi ona de facto jego własność).

Poza tym wiele naszych rodaczek uważa, że w islamskiej kulturze łatwiej jest o znalezienie dla siebie odpowiedniego partnera.

Niestety to, jak pożycie małżeńskie w kulturach Bliskiego Wschodu wygląda w praktyce, będą musiały teraz przekonać się na własnej skórze. Współczujemy.

źródło: pikio.pl

10 Comments

Dodaj komentarz
  1. I bardzo dobrze, niech te głupie i puste przejdą na islam, tylko niech pamiętają, że w islamie są tzw. tymczasowe małżeństwa, choćby na spędzenie nocy z kobietą lub jej córeczką. Obyście się nie zdziwiły, jak zostaniecie poślubione tylko na jeden raz. A tak na marginesie, gdyby głupota unosiła, to wiele pustogłowych istot latałoby jak gołębice pod chmurami.

  2. U mnie jak byli studenci z erasmusa to nasze gęsi obrobiły wszystkich…teraz mają męzów polaków i takie kretyn nawet o tym nic nie wie…

  3. Ta blondynka jest ubrana w bieliznę z czarnej koronki i ma takie duże dłonie ,chyba że mi się wydaje .zdjęcie kontrowersyjne .

  4. Jebane dz…. robic sie niechce. Tylko smierdzaca kasa sie liczy. I gowno arabskie wpierdalac. Opamietaja sie jak dostama kilka razy po ryju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.