Dominik Tarczyński bezwzględny w temacie islamskich imigrantów. Miażdżące słowa posła PiS [wideo]

Poseł PiS Dominik Tarczyński ma bardzo zdecydowane stanowisko wobec przyjmowania przez Polskę islamskich imigrantów. W rozmowie z telewizją w sensie.tv powiedział swoje zdanie w tym temacie.

„Przewodniczący Komisji Europejskiej Jean Claude Juncker zapowiedział złagodzenie polityki migracyjnej wobec Polski, zwracając uwagę na to, że w Polsce azyl uzyskało wielu Ukraińców. Szef KE wycofał się również z sankcji budżetowych wobec Polski. Jak pan skomentuje słowa przewodniczącego KE?” – zapytała dziennikarka.

„Po prostu rakiem wycofują się z idiotycznych decyzji, które podjęli, błędnych decyzji, które kosztowały wiele osób życie. Te zamachy terrorystyczne, do których dochodziło były bezpośrednio związane z tą chorą polityką nielegalnej imigracji i teraz próbują łagodzić język, którego używali” – zaczął Dominik Tarczyński.

Zobacz także:  Andrzej Duda zabrał głos w sprawie przyszłości. Optymistyczna wizja prezydenta

„Wiedzą, że przegrali, wiedzą, że nie mieli racji i boją się krytyki, boją się tego, że coraz więcej osób będzie mówiło prawdę, jaką krzywdę wyrządzili Europie. Więc próbuje teraz tonować, aby szukać jakiegoś kompromisu, aby nie zapłacić za to, co zrobili, ale już płacą za to politycznie. Proszę zauważyć, że partia na przykład Martina Schulza czy Timmermansa to są partie, które ledwo wpełzły do parlamentu, jeżeli ma się 9 posłów na 150, to to jest znikoma kompletnie reprezentacja. We własnych krajach są marginalizowani. To samo będzie miało miejsce teraz w Europie” – powiedział Tarczyński.

Zobacz także:  Michał Piróg ostro o rządach PiS. Uważa, że władza traktuje kobiety jak klacze rozpłodowe [foto]

Odniósł się również do tematu przyjmowania przez Polskę islamskich imigrantów: „Nie ma i nie będzie możliwości, aby jakikolwiek islamski imigrant do Polski przyjeżdżał, absolutnie nie!” – podsumował poseł PiS.