Dyskusja o miesięcznicy smoleńskiej w studiu TVP. Mocne starcie posła Kukiz’15 z posłanką Nowoczesnej! [WIDEO]

Gośćmi programu „Minęła 20” byli poseł Marek Jakubiak (Kukiz’15), Ewa Lieder (.Nowoczesna), Wojciech Skurkiewicz (Prawo i Sprawiedliwość) oraz Jacek Żalek (Polska Razem). Temat przewodni stanowiła sprawa miesięcznic smoleńskich.

Z opinii posłanki Nowoczesnej dowiedzieliśmy się, że miesięcznice już od dawna nie powinny się odbywać, ponieważ tylko i wyłącznie dzielą Polaków. Natychmiast zaoponowali pozostali goście programu.

Szczególnie aktywny był Marek Jakubiak. Zauważył on, że zarówno Nowoczesna, jak i Platforma Obywatelska nie reprezentują dobrze opozycji. Stwierdził, że Kodeks Karny zabrania nawoływania do obalenia rządu.

Zobacz także:
Wyrzucili go z partii, a teraz zaczął wspierać antyrządowe media. Przed Państwem Łukasz Rzepecki [WIDEO]

Ponadto członek K’15 słusznie powiedział, że nikt z PiS-u do protestujących nie strzela gumowymi kulkami. Za czasów PO protestujący takiego luksusu nie mieli…

Wypowiedź Marka Jakubiaka od 8:50:

źródło: youtube.com, kanał: 

Komentarze

Dodaj komentarz
  1. Co im przeszkadza że ludzie się modlą i się zbierają na tych miesięcznicach? Mi też sie nie podoba marsze „pedałów” i lesbijek ale nie idę tam robić zadymy ani nie rzucam w nich kamieniami ! każdy ma do tego prawo.Można PiSu nie lubić ale ta partia została wybrana przez Naród Polski w wolnych wyborach więc trzeba to uszanować czy to się komu podoba czy nie!

  2. Jestem zagorzala fanka PIS_u ,ale w sprawie miesiecznic pisalam juz niejednokrotnie : Szanowny PREZESIE – znakomicie PAN zdaje sprawe , ze dopoki Pan z uczestnikami przebywa w Kosciele na Mszy poswieconej pomordowanym – co jest wobec nich pieknym gestem .I wlasnie -problem zaczyna sie po wyjsciu z Kosciola -HIENY juz czekaja , zeby ublizac i pomordowanym i RZADOWI – Pan PREZESIE dobrze zna ,co oznacza ostentacyjny marsz – to jest prowokacja PRYMITYWOW , KTORZY NIE OSZCZEDZAJA NIKOGO – czy nie mozna byloby pomodlic sie za zmarlych i udac sie spokojnie do domow -to nie bedzie odebrane jako Panskie tchorzostwo , w/g mnie wrecz przeciwnie: ZLEKCEWAZENIE HIEN , POZBAWIENIE ICH SZANSY WYZYCIA SIE – a PAN OKAZE W TEN SPOSOB ZLEKCEWAZENIE HIENOM , a pomordowani odzyskaja spokoj -TO SIE IM NALEZY !!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.