Dyskusja o miesięcznicy smoleńskiej w studiu TVP. Mocne starcie posła Kukiz’15 z posłanką Nowoczesnej! [WIDEO]

Gośćmi programu „Minęła 20” byli poseł Marek Jakubiak (Kukiz’15), Ewa Lieder (.Nowoczesna), Wojciech Skurkiewicz (Prawo i Sprawiedliwość) oraz Jacek Żalek (Polska Razem). Temat przewodni stanowiła sprawa miesięcznic smoleńskich.

Z opinii posłanki Nowoczesnej dowiedzieliśmy się, że miesięcznice już od dawna nie powinny się odbywać, ponieważ tylko i wyłącznie dzielą Polaków. Natychmiast zaoponowali pozostali goście programu.

Szczególnie aktywny był Marek Jakubiak. Zauważył on, że zarówno Nowoczesna, jak i Platforma Obywatelska nie reprezentują dobrze opozycji. Stwierdził, że Kodeks Karny zabrania nawoływania do obalenia rządu.

Zobacz także:
Marian Kowalski wulgarnie o prezydencie Francji!

Ponadto członek K’15 słusznie powiedział, że nikt z PiS-u do protestujących nie strzela gumowymi kulkami. Za czasów PO protestujący takiego luksusu nie mieli…

Wypowiedź Marka Jakubiaka od 8:50:

źródło: youtube.com, kanał: 

Komentarze

Dodaj komentarz
  1. Jestem zagorzala fanka PIS_u ,ale w sprawie miesiecznic pisalam juz niejednokrotnie : Szanowny PREZESIE – znakomicie PAN zdaje sprawe , ze dopoki Pan z uczestnikami przebywa w Kosciele na Mszy poswieconej pomordowanym – co jest wobec nich pieknym gestem .I wlasnie -problem zaczyna sie po wyjsciu z Kosciola -HIENY juz czekaja , zeby ublizac i pomordowanym i RZADOWI – Pan PREZESIE dobrze zna ,co oznacza ostentacyjny marsz – to jest prowokacja PRYMITYWOW , KTORZY NIE OSZCZEDZAJA NIKOGO – czy nie mozna byloby pomodlic sie za zmarlych i udac sie spokojnie do domow -to nie bedzie odebrane jako Panskie tchorzostwo , w/g mnie wrecz przeciwnie: ZLEKCEWAZENIE HIEN , POZBAWIENIE ICH SZANSY WYZYCIA SIE – a PAN OKAZE W TEN SPOSOB ZLEKCEWAZENIE HIENOM , a pomordowani odzyskaja spokoj -TO SIE IM NALEZY !!!!!!!!!!!!

  2. Co im przeszkadza że ludzie się modlą i się zbierają na tych miesięcznicach? Mi też sie nie podoba marsze „pedałów” i lesbijek ale nie idę tam robić zadymy ani nie rzucam w nich kamieniami ! każdy ma do tego prawo.Można PiSu nie lubić ale ta partia została wybrana przez Naród Polski w wolnych wyborach więc trzeba to uszanować czy to się komu podoba czy nie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Grupa gejów postanowiła zaatakować policję. Reakcję policji zapamiętają na długo! [WIDEO]

Niemcy wstydzą się… Niemców. Nasi zachodni sąsiedzi są niemile widziani w turystycznych krajach! [WIDEO]