Feministka atakuje dziennikarzy TVN-u: „Za to powinno się zwalniać z roboty” [WIDEO]

Feministka atakuje TVN

Feministka Paulina Młynarska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych bojowniczek o prawa kobiet w Polsce. Gdy zobaczyła program telewizji TVN, postanowiła natychmiast zareagować.

Redaktorzy telewizji żartobliwie wypowiadali się o zmianie prawa w Arabii Saudyjskiej, które od teraz będzie pozwalało kobietom na prowadzenie auta.

„Za takie komentarze powinno się zwalniać z roboty. Co to jest do cholery ciężkiej? Ja żadnemu z Was panowie ręki więcej nie podam” – napisała na swoim Facebooku Młynarska.

„A wybitnie łagodnej reakcji koleżanki bardzo się dziwię. Edit, bo już czytam, że przesada i brak dystansu: rzecz się dzieje w studiu dużej stacji, pomiędzy znanymi dziennikarzami. Mowa o OSTATNIM kraju na świecie, w którym kobiety nie miały nawet prawa prowadzić auta. Nie miały żadnych praw. To się pomału zmienia. Koszmar ich życia się zmienia. Koszmar, nie zabawa. Ale panowie redaktorzy uważają, że to okazja do sztubackich żarcików, a Wam, niektóre panie komentujące, to nie tylko nie przeszkadza, nie razi Was to. Was to bawi. Dla mnie to nie do wiary. Nie do wiary!” – dodała feministka.

Chodziło jej o ten fragment programu:

Niewyobrażalne prostactwo dziennikarzy TVN24 Robert Kantereit i Bogdan Rymanowski w niepohamowanej erupcji szowinizmu, bezgranicznie ze swoich żartów zadowoleni, wstyd dla całej stacji!!!!

Posted by Bożena Przyłuska on Tuesday, September 26, 2017

źródło: facebook.com profil: Paulina Młynarska, Bożena Przyłuska