Francuskie media zdemaskowane. Gigantyczna wtopa Macrona. Francuzi nawiązują do Polaków [FOTO]

Emmanuel Macron zanotował fatalną wtopę. Podczas swojej wizyty w Tuluzie media obiegła fotografia, z której wynikało, jakoby prezydenta witały tłumy ludzi. Tymczasem brutalna prawda wyszła na jaw.

Serwis France1 podawał, że na spotkanie przybyło kilka tysięcy osób. W rzeczywistości była to medialna manipulacja mająca poprawić wizerunek Macrona. Na szczęście cała akcja została szybko zdemaskowana.

Społeczeństwo francuskie zareagowało niezwykle negatywnie. Internauci stwierdzili wprost: „Francja nie potrzebuje polskich hydraulików. Francja potrzebuje polskich ministrów”. Widać więc, że atak Macrona na Polskę w dłuższej perspektywie okazał się niezwykle kosztownym błędem.

źródło: twitter.com, profil: Adam Gwiazda, wyborcza.pl

11 Comments

Dodaj komentarz
    • Ufasz tym obecnie rządzącym? Wywodzą się z tego samego obozu, co poprzednicy. Jedni i drudzy kradną, zdradzają naród, budują kliki, co kilka lat się wymieniają i tyle.Już dawno się sprzedali, więc teraz na sprzedaż niby nie są.

  1. Taki los czeka wszystkich manipulantów i całe to multikulti.Armagedon czeka wszystkich wrogów prawdy.Dzisiejszy występ migranta z Afryki to będzie następny cios po którym nie będzie co zbierać z tych kreatorów Europy.Nawet ten przewodniczący na niedużym fleku dziś powiedział coś z sensem.Ot po prostu zmiany zmiany.Nie wiedzieć dlaczego wpisał się w te dzisiejsze cuda nasz minister od energetyki.Czerwone marynareczki lobbują elektrownię atomową licząc na amnezję a w północno-zachodnich landach Niemiec rozdawano jodowe aplikatory.Belgia miała mały Czarnobyl ale sza. Żyjemy w czasach powszechnego przemilczenia,dezinformacji,manipulacji,kłamstwa multikulti umiera. CREO

  2. We Francji także można kłamać- ale konsekwencje są natychmiast, społeczeństwo nie kombinuje ma honor.
    Rządy EU. nie zazdroszczą

  3. Macron, to licha miniaturka Napoleona. Napoleon byl dobrym strategiem, zas Macron dobrym klamca i Francuzi juz to wiedza. Jak ten biedak przetrwa swoja kadencje…. o ile ja przetrwa 🙂 🙂 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.