Genialna akcja Polaków. Teraz to my zatroszczymy się o „demokrację” w Niemczech [FOTO]

Michael Stürzenberger został skazany na 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu. Jego przewinieniem była publikacja historycznego zdjęcia, które godziło w dobre imię islamu. Teraz zaatakować chcą Polacy.

Jak zapewnia Arkadiusz Mularczyk, już tworzony jest wniosek, który zostanie przedstawiony Radzie Europy. Nasi politycy chcą wyrazić zaniepokojenie stanem demokracji w Niemczech.

Sprawa niebawem powinna zagościć w debacie publicznej. Niemcy będą musieli tłumaczyć się z tego, dlaczego w ich kraju zabrania się mówienia o religii islamu.

źródło: twitter.com, profil: Arkadiusz Mularczyk

27 Comments

Dodaj komentarz
 1. czy w wolnym demokratycznym kraju LUDZIE BOJA SIE ZJEBOW?czy w demokratycznym panstwie rzad broni przestepcow?czy konstytucja imprawo karne obowiazuje tylko tych co sie tam urodzili?DLACZEGO SMIECI FRANCUSKIE,NIEMIECKIE I INNE ZWIA SIE PANSTWAMI DEMOKRATYCZNYMI????LIZANIE ROWOW AFRYKANEROM TO BOCHATERSTWO???

 2. Głupcy. Zarówno Unijni jak i Pisowcy. Wszyscy jesteście zaślepieni nienawiścią do przeciwnej frakcji, nawet dobre decyzje wrogiej frakcji uważacie błędne. Jesteście jak dwoje ludzi na wiszącym moście, próbujecie rozbujać most w waszą stronę ale nie rozumiecie że jeśli most zostanie rozbujany -nieważne czy przez was czy przez waszego wroga-, most runie. Obecnie mamy wybór między Dżumą a Cholerą. Między socjalistyczną totalitarną unią a Teokratyczną katolicką dyktaturą Pisu. Polska Pisowska nie różni się tak bardzo od znienawidzonej Unii. Tam napadają islamiści, tu dresiarze i ONRowcy, i w obu przypadkach rząd przymyka na to oko a sprawę zamiata pod dywan. Ludzie tak się zradykalizowali że nie widzą możliwości połączenia nauk obydwu obozów i stworzenia stabilnego Centrum. Jak myślicie? Dlaczego w Polsce rządzi na zmianę Lewica albo prawica? Ponieważ ludzie zawiedzeni obecną władzą łudzą się że w przeciwnym obozie trawa jest bardziej zielona. Śmiać mi się chce jak czytam wasze komentarze i widzę wasze zaślepienie. Przestańmy bujać ten „most” zanim będzie za późno, o ile już nie jest.

 3. bravo!!!niech Niemcy wreszcie pilnuja swojego nosa a nie wpieprzaja sie do naszych wewnetrznych spraw!!niech zajma sie swoim islamem…

 4. Zadajcie pytanie, dlaczego w Niemczech nie można mówić o historii.
  Omincie ten islam, bo ise lewaki podniosą. Zapytajcie o historię. Wolno o niej mówić, czy jest cenzurowana?

  • Temat II wojny jest tematem tabu w DE. A jak, nie daj Boże, powie się o NIEMIECKICH obozach śmierci w PL to Niemcy robią się czerwoni ze złości, zaprzeczają i obrażają się. Znam z autopsji. Taka u nich propaganda i demokracja.

 5. Brawo PIS dokladne tak tylko robic to zrozumieja ze wsadzanie ryja w nieswoje sprwy moze byc niebespieczne !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lub zakladanie swoich parti w obcym kraju jak platforma !!!!!!!!!!!!!

  • Naprawdę myślisz, że unia francusko niemiecka będzie sobie sama w kolano strzelać? Wniosek utknie na 10 lat w urzędach, a potem będzie przedawniony i cześć. Już z nordstreamem niedawno widzieliśmy jak możemy liczyć na unijne urzędy w momencie gdy coś nie jest po ich myśli.

   • no i bardzo dobrze że utknie, bo jako Polska zaoszczędzimy sobie wstydu. Pisowcy nie liczą się z nikim, a nagle interesuje ich demokracja w Niemczech. Mnie osobiście obchodzi demokracja w Polsce, która jest ciągle łamana i to przez ten pisdowski rząd.Na każdym kroku kłamią i ludziom razem z Rydzykiem ciemnotę wciskają

   • jaką ciemnote i o czym ty kobieto piszesz. jesli w polsce jest łamana demokracja to napisz konkretnie w jaki sposób podaj chociaż kilka konkretnych powodów .

   • Jak może być łamana demokracja jeżeli większość wybrała PiS poprzez demokratyczne wybory, więc PiS rządzi i tyle ? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.