Genialna akcja Polaków. Teraz to my zatroszczymy się o „demokrację” w Niemczech [FOTO]

Michael Stürzenberger został skazany na 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu. Jego przewinieniem była publikacja historycznego zdjęcia, które godziło w dobre imię islamu. Teraz zaatakować chcą Polacy.

Jak zapewnia Arkadiusz Mularczyk, już tworzony jest wniosek, który zostanie przedstawiony Radzie Europy. Nasi politycy chcą wyrazić zaniepokojenie stanem demokracji w Niemczech.

Sprawa niebawem powinna zagościć w debacie publicznej. Niemcy będą musieli tłumaczyć się z tego, dlaczego w ich kraju zabrania się mówienia o religii islamu.

źródło: twitter.com, profil: Arkadiusz Mularczyk

20 Comments

Dodaj komentarz
 1. Gdyby nie bylo obecnego Rzadu i partii PIS mielibyscie juz halifat i prawdopodobnie buze zamachow. Cieszcie sie wiec z tego co macie i wspomagajcie pania Premier, pana Prezydenta, pana Prezesa i pana Ministra. Polska ma wspanialy i madry Rzad, jakiego nie miala od conajmniej siedemdziesieciu lat. Macie demokracje, niezaleznosc, zelazna Dame, ktora broni Polske, Polakow i polskich granic. Budujcie n nie rujnujcie tego co osiagneliscie i nie dajcie sie manipulowac wrogim panstwom, organizacjom i ludziom. Polska idzie do przodu i nie sluchajcie co mowia niektorzy, przekupieni lub niedouczeni „polacy”. Badzcie dumni z tego co macie i budujcie!!!

 2. niemcy i francja maja obecnie duzy klopot , nasciagali afrykanskich i azjatyckich emigrantow czyt, nie robow, i teraz nie maja ich gdzie upchac wiec caly szum jest oto czepiaja sie oco popadnie, utrzymac taka armie emigrantow ile na to kasy trzeba!! dlatego w niemczech sa takie wysokie podatki. pozdrawiam z niemiec

 3. Wolności słowa w Niemczech już dawno nie ma … Wolność to fikcja a Merkel to gorsze wydanie Hitlera , on przynajmniej dbał o swój Naród.

 4. Mieszkam w Niemczech i tutaj nie ma jakiegoś zakazu. Dookoła słyszy się o islamie itp. Nikt nie karze za to. Nie wolno tylko używać okrzyku Allah Akbar (nie wiem czy dobrze napisałam) Jedynym „zakazem” jest mowa o Hitlerze.

 5. Helios w każdej wypowiedzi jest część prawdy…. pierwszy fakt :ciągle walki są bezsensu… drugi fakt: Niemcy mogą się wtrącać w Nasz Kraj a My w Ich nie…. rozwiązanie: delikatnie dajmy im do zrozumienia że popełnili błąd wtrącając się bo sami nie są idealni… zawsze punkt widzenia zależy od punktu „siedzenia”. Zacznijmy zmieniać świat od siebie… Nie krzyczmy tylko rozmawiajmy…. róbmy codziennie chociaż jeden dobry uczynek…. czujmy empatie… uśmiechajmy się do „obcych”…. nie narzekajmy …. nie wytykajmy czyiś błędów bo sami nie jesteśmy idealni…. nie krytykuj tylko usiądź i spróbuj napisać dobra dla Polski ustawę czy chociaż plan/pomysł który przyczyni ulepszy państwo:D pozytywne myślenie i do przodu 😀 dużo uśmiechu wszystkim 😀

  • Zgadzam się, aczkolwiek nie sądzę żeby można było powstrzymać dyktaturę uśmiechem. Co do ustawy to powinni to robić specjaliści z danej branży. Niestety w naszym państwie ustawy są robione przez polityków dla polityków, służą jako sposób poszerzania władzy rządu (przykład: Ustawy w sprawie sądownictwa). Nawet w średniowieczu królowie (ci rozsądni) kierowali się radami swoich doradców, którzy byli specjalistami z danego środowiska. Smutno się człowiekowi robi jak widzi że wielu jest na tyle zaślepionych nienawiścią do przeciwnej frakcji że nie widzi tych kilku dobrych decyzji przeciwnej strony, co potwierdza wiele reakcji na mój komentarz. Osobiście jestem za tym wnioskiem do rady Europejskiej ale nie sądzę aby to cokolwiek dało jak to określił „aqqa” -„Wniosek utknie na 10 lat w urzędach, a potem będzie przedawniony i cześć.”
   Ale sądzę że co do uśmiechu to masz racje, tylko to nam już zostało.

   • Helios, wniosek może i utknie, ale trzeba pisać takie wnioski, utknie 20 ale 21 już nie. Wysyłałabym jeden za drugim, w końcu któryś się przedrze. Jak nie będziemy nic robić to nic się nie zmieni. Jak to powiedział Einstein? „Wszyscy mówili, że to niemożliwe, aż przyszedł ktoś, kto nie wiedział , że to niemożliwe, i zrobił to”. Cytat niedokładny, ale sens zachowany. Pozdrawiam, i do dzieła!

 6. A ja cały czas czułem się taki bezradny że makrela może wszystko a tu coś się zaczyna dziać. Jestem dumny z kibiców Lecha, cieszę się z tego wniosku i troski o demokrację do komisji UE i apeluję do kibiców innych drużyn aby też się włączali wzorem kibiców Legii w jakieś działania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.