Genialna akcja Polaków. Teraz to my zatroszczymy się o „demokrację” w Niemczech [FOTO]

Michael Stürzenberger został skazany na 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu. Jego przewinieniem była publikacja historycznego zdjęcia, które godziło w dobre imię islamu. Teraz zaatakować chcą Polacy.

Jak zapewnia Arkadiusz Mularczyk, już tworzony jest wniosek, który zostanie przedstawiony Radzie Europy. Nasi politycy chcą wyrazić zaniepokojenie stanem demokracji w Niemczech.

Sprawa niebawem powinna zagościć w debacie publicznej. Niemcy będą musieli tłumaczyć się z tego, dlaczego w ich kraju zabrania się mówienia o religii islamu.

źródło: twitter.com, profil: Arkadiusz Mularczyk

11 Comments

Dodaj komentarz
  1. Trzeba zrobic dla Niemcow Radio Wolna Niemcy i dla Francji radio wolna Francja. Pokazac tym krajom prawde. Bez multi kulti bez poprawnosci politycznej. Jestem ciekaw rekcji Merker i Macrona i tego co na smyczy chodzi . Polske mozna oplowac mozna krytykowac .To Polska moze mowic prawde. Bedzie lyso co..?

  2. Angela Merkel taki los zgotowała całej Europie nabrała tych Islamistów i wie że to dzicz nie nadaje się do pracy tylko gwałty /morderstwa / oraz teroryści .Tylko my Polacy sobie nie pozwolimy żeby jaki czarnuch u nas rządził bo w Niemczech tak tam niema Demokracji tam jest reżim jak w Rosji a od Polski wszystkim mleczakom z Unii Europejskiej łapy precz .

  3. Czas najwyższy – nie możemy graniczyć z dziwnym elementem zarządzanym nie wiadomo przez kogo.Niemcy do roboty – myśleć – wartość majątków w rejonie Austrii po sprowadzeniu obcych spadły o połowę.Zastanówcie się za co będziecie za 5 lat żyć.

  4. Mieszkam w Niemczech. Mam do powiedzenia tylko tyle. To jest ciemnogród. Do tego Niemcy po prostu nie mają jak żeby postawić się systemowi który ich coraz szybciej wyniszcza. A pomyśleć że jeszcze nie tak dawno temu wystarczyło że ktoś zagwizdał a już łapali za karabiny i szli na Polskę. Ba. Cały świat chcieli podbić.

  5. Władze Polski powinny sponsorować ruch obywatelski na rzecz obrony demokracji w Niemczech!
    Zorganizować trzeba KOD na terenie Niemiec! Brawo!

    • KOD? Weź się puknij. KOD to banda meneli, o ilorazie IQ przeciętnego araba terrorysty. Nic innego poza burdami i ochroną stołków ubeckich nie robią. Wstyd na cały świat.

  6. Spodobał mi się pewien cytat. ” …Mam 100 cukierków, w 10 z nich wstrzyknąłem cyjanek, podając miskę z wszystkimi cukierkami mówię do gości, tylko 10 procent cukierków jest zatrutych, większość jest dobra, więc możecie jeść spokojnie…” No wybaczcie, Niemcy i reszta krajów tolerancyjnej, multikulturowej europy zachodniej chcą nam zaserwować taką miskę cukierków w postaci imigrantów…. Widać co sie dzieje na zachodzie, kwestią czasu bedzie wprowadzenie sziratu… o ile zachód nie otworzy oczu i nie cofnie się 100 lat wstecz… tolerancją, flagami, opaskami wojen się nie wygrywa, a to co dzieje się na zachodzie można z lekkim sercem nazwać otwartą wojną z islamem nastawionym na postępującą ekspansję demograficzną… jeszcze raz: OBUDŹ SIĘ EUROPO!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.