Gimnazjalistki brutalnie pobiły koleżankę! Poszło o chłopaka! [WIDEO]

W Gdańsku doszło do pobicia dziewczynki. Przerażające jest to, że dokonały tego 14-latki…

W dziwnym kierunku idzie świat. Kilka gimnazjalistek postanowiło pobić swoją koleżankę ze szkoły. Prawdopodobnie źródłem sporu był chłopak którejś z agresorek.

Na filmie widać jak dziewczyny biją 14-latkę. Rzucają ją na ziemię i długo kopią. Co najgorsze, w pobliżu przechodziło wiele osób a „wymierzenie kary” trwało aż kilka minut. Ciężko aż stwierdzić, dlaczego nikt nie zdecydował się zareagować.

Pojawia się też wiele wulgaryzmów, w dodatku nagrywający wszystko kilkunastolatek jest wyraźnie podekscytowany.

Dziewczyny, które dokonały pobicia trafiły najprawdopodobniej do Policyjnej Izby Dziecka. Z kolei chłopak, który wszystko nagrywał, został odnaleziony przez lokalną społeczność – grupa chłopaków wymierzyła mu sprawiedliwość na własną rękę.

https://www.facebook.com/marika.pytlewska/videos/1026505874118761/

8 Comments

Dodaj komentarz
  1. Wstyd… Po prostu wstyd żeby na miejscu obecnych tam chłopaków nie pomóc tej dziewczynie. To jest żałosne. Każdy PRAWDZIWY facet w takiej sytuacji zasłaniał by kobietę własną piersią choćby jej nie lubił. A teraz niech jakiś mądrala mi powie, że gimnazja to był dobry pomysł i, że nadal powinny istnieć.

  2. Wstyd… Po prostu wstyd żeby na miejscu obecnych tam chłopaków nie pomóc tej dziewczynie. To jest żałosne. Każdy PRAWDZIWY facet w takiej sytuacji zasłaniał by kobietę własną piersią choćby jej nie lubił. A teraz niech jakiś mądrala mi powie, że gimnazja to był dobry pomysł i, że nadal powinny istnieć.

  3. Wstyd… Po prostu wstyd żeby na miejscu obecnych tam chłopaków nie pomóc tej dziewczynie. To jest żałosne. Każdy PRAWDZIWY facet w takiej sytuacji zasłaniał by kobietę własną piersią choćby jej nie lubił. A teraz niech jakiś mądrala mi powie, że gimnazja to był dobry pomysł i, że nadal powinny istnieć.

  4. [„…] chłopaków wymierzyła mu sprawiedliwość na własną rękę.”
    Rozumiem, że w taki sam sposób jak te dziewczyny tej na ziemi 🙂
    Na to już jest przyzwolenie?

    • Powinno być na to przyzwolenie. Po pierwsze nie udzielił pomocy, nie obronił jej przed tą dziczą. Po drugie sam jeszcze podbijał emocje. Po trzecie wreszcie wszystko nagrywał. Słusznie dostał w pusty cymbał. Skoro rodzice zaniedbali wychowanie, to koledzy może ich zastąpią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.