Gimnazjalistki brutalnie pobiły koleżankę! Poszło o chłopaka! [WIDEO]

W Gdańsku doszło do pobicia dziewczynki. Przerażające jest to, że dokonały tego 14-latki…

W dziwnym kierunku idzie świat. Kilka gimnazjalistek postanowiło pobić swoją koleżankę ze szkoły. Prawdopodobnie źródłem sporu był chłopak którejś z agresorek.

Na filmie widać jak dziewczyny biją 14-latkę. Rzucają ją na ziemię i długo kopią. Co najgorsze, w pobliżu przechodziło wiele osób a „wymierzenie kary” trwało aż kilka minut. Ciężko aż stwierdzić, dlaczego nikt nie zdecydował się zareagować.

Pojawia się też wiele wulgaryzmów, w dodatku nagrywający wszystko kilkunastolatek jest wyraźnie podekscytowany.

Dziewczyny, które dokonały pobicia trafiły najprawdopodobniej do Policyjnej Izby Dziecka. Z kolei chłopak, który wszystko nagrywał, został odnaleziony przez lokalną społeczność – grupa chłopaków wymierzyła mu sprawiedliwość na własną rękę.

Posted by Marika Pytlewska on Friday, May 12, 2017

Polub fanpage portalu Polska Racja:

Komentarze:

10 odpowiedzi na “Gimnazjalistki brutalnie pobiły koleżankę! Poszło o chłopaka! [WIDEO]”

 1. Anonim napisał(a):

  ZOO

 2. Hrabia napisał(a):

  Wstyd… Po prostu wstyd żeby na miejscu obecnych tam chłopaków nie pomóc tej dziewczynie. To jest żałosne. Każdy PRAWDZIWY facet w takiej sytuacji zasłaniał by kobietę własną piersią choćby jej nie lubił. A teraz niech jakiś mądrala mi powie, że gimnazja to był dobry pomysł i, że nadal powinny istnieć.

 3. Anonim napisał(a):

  [„…] chłopaków wymierzyła mu sprawiedliwość na własną rękę.”
  Rozumiem, że w taki sam sposób jak te dziewczyny tej na ziemi 🙂
  Na to już jest przyzwolenie?

  • to mówię ja napisał(a):

   Powinno być na to przyzwolenie. Po pierwsze nie udzielił pomocy, nie obronił jej przed tą dziczą. Po drugie sam jeszcze podbijał emocje. Po trzecie wreszcie wszystko nagrywał. Słusznie dostał w pusty cymbał. Skoro rodzice zaniedbali wychowanie, to koledzy może ich zastąpią.

 4. serdz napisał(a):

  widząc takie zachowanie boli serce….

 5. Anonim napisał(a):

  dawajcie ta grupke zjebow madrzy w grupie pastwic sie nad bezbronna osoba skurwysyny do piekla

 6. Przemek napisał(a):

  mam nadzieje, że wszyscy łącznie z nagrywającym (nagrywanie i rozpowszechnianie wizerunku, nie udzielenie pomocy itd) poniosą konkretne konsekwencje !!!

 7. Anonim napisał(a):

  Nic , ale to nic , nie tlumaczy takiego zachowania ! Cała piątka tzn. te cztery nastolatki bezposrednio , biorące udział w napaści jak również ten filmujący całe zajście , nastolatek , powinni zostać przykładnie ukarani . W tle słychać jeszcze głos jakiegoś chłopaka który równiez jest zainteresowany własnym wymierzeniem kary , jeśli to jeszcze jeden , którego obiektyw nie obejmuje , on również powinien zostać ukarany odpowiednio , tzn. conajmniej zawieszeniem w prawach ucznia natomiast co do reszty , wszyscy powinni zostać usunięci ze szkoły , bezwzględnie ! . Jeśli poszkodowana nastolatka doznała jakiegos uszczerbku na zdrowiu , rodzice napastników wraz ze szkołą powinni wypłacic odszkodowanie .

 8. Ostry napisał(a):

  Bezstresowe wychowanie? Prawo zabraniające facetowi być facetem, bo gdy stanie w obronie to będzie odpowiadał za pobicie?

 9. Anonim napisał(a):

  Polskie dzieci neo qrwa tego kolesia co nagrywał sam bym najebał

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wybrane dla Ciebie:

TOP10 - najpopularniejsze