Gimnazjalistki brutalnie pobiły koleżankę. Gdy trafiły przed sąd wyły i błagały o litość! [WIDEO]

Gdańskie gimnazjalistki trafiły przed sąd. Tym razem nie były już tak pewne siebie!

Kilka dni temu w Gdańsku grupka dziewczyn brutalnie pobiła swoją koleżanką. Wszystko przez chłopaka, o którego się pokłóciły.

Agresorki rzuciły gimnazjalistkę na ziemię i bardzo długo kopały. Żaden z przechodniów nie zareagował. Sprawa była skandalem w Internecie.

Bardzo szybko dziewczynami zainteresowała się też policja. Szybko okazało się, że gimnazjalistki mają na swoim koncie znacznie więcej przewinień. Z ich Facebookowego profilu wynikało również, że notorycznie dokuczają innym. Znalazły się również fotografie obrażające policję.

W sądzie jednak odwagi im zabrakło. Za to było miejsce na płacz i rzewne łzy.

https://www.youtube.com/watch?v=eEYotZe3RJI&feature=youtu.be

10 Comments

Dodaj komentarz
  1. o jaki placz na zawołanie, to szczygi do każdej sytuacji się dostosują, porządne lanie albo wyslac do Egiptu, niech tam pokaza jak sobie dadza rade.

  2. o jaki placz na zawołanie, to szczygi do każdej sytuacji się dostosują, porządne lanie albo wyslac do Egiptu, niech tam pokaza jak sobie dadza rade.

  3. o jaki placz na zawołanie, to szczygi do każdej sytuacji się dostosują, porządne lanie albo wyslac do Egiptu, niech tam pokaza jak sobie dadza rade.

  4. Patologia zawsze była i będzie. Mnie jednak najbardziej zastanawia ta znieczulica społeczna, kiedy nikt z przechodniów nie zareagował na przemoc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.