Nie przecierajcie oczu – Google i Youtube OCENZUROWAŁY spot polskiego rządu [FOTO]

Google i należący do niego portal Youtube cenzurują polski rząd i jego spoty – donoszą wzburzeni zagraniczni internauci. Postanowiliśmy przyjrzeć się całej sprawie. Nie jest dobrze.

Internet obiegła skandaliczna wiadomość – należący do korporacji Google portal Youtube dosłownie ocenzurował spot rządu PiS dotyczący prowadzonej przez Polskę zdroworozsądkowej polityki migracyjnej. O wszystkim poinformowali na Twitterze zachodni internauci:

Zobacz także:  Witold Waszczykowski postawił się Stanom Zjednoczonym!

Nie trzeba było długo czekać, by sprawą zainteresowali się nasi rodacy. Blog Zbyt Poinformowani powiadomił swoich czytelników o niecodziennej praktyce internetowego giganta. Dotychczas nie zdarzało się, by treści rządowe krajów europejskich i amerykańskich były cenzurowane w zachodnim Internecie. Jak się okazało – wszystko jest jednak możliwe.

Zobacz także:  Pawłowicz ostrzega, co będzie, gdy PiS przegra: 'Wrócą Kopaczowe i będą wam zaglądać do kotletów w pociągach' [WIDEO]

Już teraz pojawiają się poważne głosy sprzeciwu. Mówi się otwarcie, że monopol Facebooka i Googla drastycznie odbije się na jakości debaty publicznej oraz na samej wolności słowa.