Hanna Gronkiewicz-Waltz przekonuje, że muzułmanie nie będą nikomu przeszkadzać. Zapewniła, że możemy liczyć na porady Angeli Merkel

W programie „Fakty po faktach” Hanna Gronkiewicz-Waltz skrytykowała politykę imigracyjną rządu PiS. Prezydent Warszawy jest zdania, że muzułmanie z Bliskiego Wschodu nie powinni Polsce w żaden sposób przeszkadzać.

„Przede wszystkim jestem człowiekiem, a potem prezydentem. Muzułmanie z Bliskiego Wschodu nie powinni nikomu przeszkadzać” – stwierdziła z przekonaniem.

Zobacz także:  Tomasz Rzymkowski z Kukiz'15 kłóci się z Piotrem Kraśko na temat imigrantów. Zderzenie rozsądku z lewackim myśleniem [wideo]

Prezydent Warszawy już w 2015 roku zapowiadała, że „Warszawa jest przygotowana na przyjęcie uchodźców”. „Nie boję się Polski muzułmańskiej” – deklarowała w Radiu Zet.

Na chwilę obecną jej poglądy nie uległy zmianie. Hanna Gronkiewicz-Waltz rozmawiała we Francji z Angelą Merkel, która zaoferowała jej pomoc w tym temacie. Głównie chodzi o zdobycie potrzebnej wiedzy, aby móc skutecznie realizować politykę migracyjną.

Zobacz także:  Wycieki z Berlina. Znamy największych wrogów Merkel! Prezes PiS w czołówce

Nie wiemy jednak, jak prezydent Warszawy chce wprowadzić swoje plany w życie. Na to pytanie odpowiedziała wymijająco.

źródło: ndie.pl