Holland powiedziała, że martwi się o demokrację w Polsce. Internauci pokazali jej, jak wygląda „demokracja” w Europie! [WIDEO]

Agnieszka Holland zasłynęła ze zdjęcia, na którym stoi naprzeciwko polskich policjantów. Stała się wręcz symbolem dla lewicy.

Pani reżyser obawia się o stan demokracji w naszym kraju. Jak sama podkreśla, tylko czeka, aż zamknięte zostanie Krakowskie Przedmieście.

Do tego wszystkiego porównała aktualny stan Polski do Pragi w czasie inwazji sowieckiej. Rządy Prawa i Sprawiedliwości określiła mianem ubeckich. Za wzór dla naszego kraju podała oczywiście Zachód.

Pewien Internauta postanowił więc pokazać pani Holland, jak wygląda Zachód obecnie oraz jak funkcjonuje tam demokracja.

Zobacz także:
Kapitalna parodia "Krzyżaków"! Lis i Schetyna naprzeciwko Kaczyńskiego i Macierewicza! [WIDEO]

źródło: twitter.com, niezlomni.com

13 Comments

Dodaj komentarz
  1. Niektórzy sami nie wiedzą co piszą.Może po prostu chcą zaistnieć, bo i lat przybyło i mniejsze zainteresowanie własną twórczością wśród obywateli .A tak znowu jestesmy w centrum uwagi.Zasada jest jedna,można gadac byle co ,byle tylko nazwiska nie przekręcić -może o to chodziło?Demokracja w Polsce ma sie bardzo dobrze .Można bezkarnie pleść bzdury.

  2. Mnie nie obchodzą jej wypociny! Prawdziwi Polacy wiedzą jaka jest rzeczywistość! A ta osoba pcha się na afisz i to wszystko w temacie!!!

  3. Ja proponuje pani HOlland nakręcić współczesny film wojenny(!) tak dokładnie, z ulic Paryża, i niektórych miast niemieckich.

  4. Ludzie obudźcie się, te rozruchy na ulicach organizują Ci, którzy wyprzedali Nasz Kraj. Uznali widocznie, że jeszycze nie wszystko sprzedane….. Skąd mają na to pieniądze ??? Może spróbowaliby za tą kasę stworzyć coś, wybudować coś dla kraju, zamiast opluwać własny kraj za granicą.

  5. Ta pani zapewne nie zna wykładni ,,demokracji” – to tyle do wypowiedzi – dobrze będzie jak ta ,,pan i ” dobrowolnie na zawsze opuści tereny Polski – nie chcemy jej nigdy więcej oglądać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polska organizatorem imprezy LGBT. Główna atrakcja? Wybór najpiękniejszego geja Europy! [WIDEO]

Niemcy ruszyły z propagandową kampanią dla przedszkolaków: „Uchodźcy są potrzebni, żeby Niemcy przetrwały!” [WIDEO]