Palikot wzywa polskich polityków do przebudzenia: Wstępujcie w szeregi Platformy!

Janusz Palikot postanowił po raz kolejny zaatakować polski rząd. Aktualnie polityk jedyną nadzieję widzi w Platformie Obywatelskiej.

Kariera polityczna Janusza Palikota od kilku lat idzie cały czas w dół. Mimo to polityk nie poddaje się i co jakiś czas wyraża publicznie swoje zdanie w różnych sprawach. Tym razem na swoim blogu zachęcał polityków do wstępowania w szeregi Platformy Obywatelskiej.

Zobacz także:  Nie, to nie sen: PiS z 50-procentowym poparciem w najnowszym sondażu. Platforma nisko jak nigdy

Palikot uznał, że tylko PO może obalić rządy Prawa i Sprawiedliwości. W innych partiach polityk nie widzi wystarczającego potencjału. Z tego też powodu zaapelował „do wszystkich, którzy działają w polityce i chcą odsunięcia PiS od władzy”.

„Zmieniajcie tę formację na bardziej centrową, liberalną i lewicową, a mniej konserwatywną. I tak PiS zmusi was do startowania z list PO. Wchodząc do Platformy wynegocjujecie miejsca na listach i zmienicie tę formację na ponownie Obywatelską. I tylko o to dziś chodzi” – oświadczył Palikot.

Zobacz także:  40 największych grzechów Platformy Obywatelskiej. Zobacz, jak dbali o nasz kraj przez ostatnie lata [WIDEO]

źródło: dorzeczy.pl