Japońska wersja "My Słowianie"! Azjaci zachwycili się naszą kulturą [WIDEO]

W Japonii zapoczątkowała się moda na Słowian. Piosenka nowym hitem w Azji.

Europa od lat fascynuje się japońską kulturą. Tym razem jednak role się odwróciły. Japoński zespół zafascynował się Słowianami i postanowił nawiązać do ich wizerunku w swoim teledysku.

Widać wyraźne nawiązania do Donatana i Cleo z piosenki „My Słowianie”. Możemy więc zaobserwować Japonki przebrane w nasze tradycyjne stroje ludowe.

Pomysł został opracowany przez kompozytorkę Yuki Kajiurę.

11 Comments

Dodaj komentarz
  1. Naprawdę, co za debil połączony z kretynem pisał ten artykuł? Tak ciężko się wysilić i sprawdzić, kiedy powstała ta piosenka Kalafiny? Skąd w ogóle takie durne wnioski? Czy autor totalnie się pogniewał na logikę? A może dawni Słowianie również wzorwowali się na Cleo i Donatanie, co?! Jeśli tak ma wyglądać współczesne dziennikarstwo, to chyba lepiej, żeby zanikło…

  2. Naprawdę, co za debil połączony z kretynem pisał ten artykuł? Tak ciężko się wysilić i sprawdzić, kiedy powstała ta piosenka Kalafiny? Skąd w ogóle takie durne wnioski? Czy autor totalnie się pogniewał na logikę? A może dawni Słowianie również wzorwowali się na Cleo i Donatanie, co?! Jeśli tak ma wyglądać współczesne dziennikarstwo, to chyba lepiej, żeby zanikło…

  3. Naprawdę, co za debil połączony z kretynem pisał ten artykuł? Tak ciężko się wysilić i sprawdzić, kiedy powstała ta piosenka Kalafiny? Skąd w ogóle takie durne wnioski? Czy autor totalnie się pogniewał na logikę? A może dawni Słowianie również wzorwowali się na Cleo i Donatanie, co?! Jeśli tak ma wyglądać współczesne dziennikarstwo, to chyba lepiej, żeby zanikło…

  4. Może i Japonia fascynuje się europejską kulturą, w tym Polską ale trzeba być bardzo niedoinformowanym żeby porównywać Hikaru no Senritsu z 2010 roku do My słowianie z 2014 a już w ogóle Kalafine do Cleo…. Żenada….

  5. Może i Japonia fascynuje się europejską kulturą, w tym Polską ale trzeba być bardzo niedoinformowanym żeby porównywać Hikaru no Senritsu z 2010 roku do My słowianie z 2014 a już w ogóle Kalafine do Cleo…. Żenada….

  6. Może i Japonia fascynuje się europejską kulturą, w tym Polską ale trzeba być bardzo niedoinformowanym żeby porównywać Hikaru no Senritsu z 2010 roku do My słowianie z 2014 a już w ogóle Kalafine do Cleo…. Żenada….

    • Aleś się popisał/a wiedzą, boki zrywać ze śmiechu. Od kiedy Gothic Lolita nosi kolory, znawco od siedmiu boleści? Jak już, to jest to Country Loli, chociaż i pod Country trudno to podciągnąć, zważywszy na więcej, niż widoczne, elementy tradycyjnego stroju ludowego z terenów słowiańskich. Prawdziwego stylu Gothic Lolita to ty na oczy nie widziałeś, nie wspominając o reszcie styli Loli (Kuro, Shiro, Hime, Wu, Qi, Casual, Sailor, Sweet, Punk, Oji, Guro i Maid).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.