Kaczyński zabrał głos w sprawie rekonstrukcji rządu. Tego Polacy się nie spodziewali

Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński podczas rozmowy na temat przyszłości rządu był bardzo pewny siebie. W trakcie wywiadu nie zabrakło również tematu rekonstrukcji.

Jeśli ktoś liczył na zbiór konkretów, niestety się rozczarował. Mimo to prezes Kaczyński zdradził pewne informacje:

„Na pewno rekonstrukcja będzie troszkę odłożona w czasie, premier zaproponowała bardzo interesujące zmiany strukturalne. Takie zmiany są bardziej długotrwałe. Jeśli chodzi o personalia, to decyzje będą podjęte w niedługim czasie. Dowiemy się o nich w grudni” – stwierdził Kaczyński.

Zobacz także:  Miller zdradził, kto jest jedynym godnym rywalem Kaczyńskiego. Wybór zaskakuje

„Będziemy kierować się powodzeniem w kierowaniu danym resortem, a także okolicznościami, które się zmieniły. Trzeba to brać pod uwagę. Rząd musi się wpisywać w nową, troszkę trudniejszą sytuację” – dodał prezes PiS.

Zobacz także:  Pomysły nowej minister zaskakują. Polakom przyjdzie słono zapłacić

Prezes wyjawił również, jakie rzeczy w działalności rządu mu się nie podobają: „Ceny autostrad nie spadły w sposób znaczący, a powinny spaść. Mamy do czynienia z różnego rodzaju pytaniami w ogóle w tej całej sferze infrastruktury. Sądzę, że dalej mogłyby pójść zmiany w polityce zagranicznej, a dokładnie jeżeli chodzi o przebudowę aparatu dyplomatycznego”.

źródło: onet.pl