Jean-Claude Juncker opowiada o UFO w Parlamencie Europejskim: „Przywódcy innych planet są bardzo zaniepokojeni przyszłością UE” [wideo]

Przedstawiciele elit europejskich coraz częściej nas zaskakują. Jean-Claude Juncker w nagraniu z 2016 roku w Parlamencie Europejskim wypowiedział słowa, które wprawiły w zdumienie wiele osób. Wynika z nich, że przyszłość UE jest na tyle niepewna, że nawet przywódcy innych planet są zaniepokojeni tym stanem rzeczy.

„Musimy być świadomi, że ci, którzy obserwują nas z daleka, są zmartwieni. Widzieliśmy i słyszeliśmy wielu przywódców innych planet. Są bardzo zaniepokojeni, ponieważ zadają pytania dotyczące tego, jaka będzie Unia Europejska. Więc musimy zabezpieczyć Europejczyków, jak również tych, którzy obserwują nas z daleka” – powiedział Jean-Claude Juncker.

Zobacz także:  Lech Wałęsa pokazuje, jak świat widzi Kaczyńskiego. Bezczelny wpis byłego prezydenta [foto]

Internauci znający język francuski potwierdzili w swoich komentarzach, że szef KE faktycznie użył takich słów. Wielu z nich nabija się z Junckera twierdząc, że jego słowa to wynik częstego sięgania po alkohol.

Zobacz także:  Guy Verhofstadt żąda głowy polskiego polityka!