Julia Kamińska włączyła się do akcji #wolnesądy i zdradziła swój sprytny sposób na kredyt frankowy [WIDEO]

Masz kredyt we frankach w państwowym banku? Wziąłeś go kilka lat temu na mieszkanie, kiedy kurs był dla Ciebie korzystny? Chcesz spłacić kredyt nie po aktualnym kursie, lecz po kursie sprzed lat? Jest jeden prosty trik.

Wyobraź sobie, że jesteś aktorką TVN-owską, która wierzy, że w sądzie można sobie przewalutować kredyt frankowy na złote nie po aktualnym kursie, lecz po kursie sprzed paru lat.

Niemożliwe? Według aktorki Julii Kamińskiej jak najbardziej możliwe. Potrzebne są do tego wolne sądy.

– Wyobraź sobie, że masz spór z bankiem państwowym o kredyt frankowy. Wziąłeś go kilka lat temu na mieszkanie, kiedy kurs był dla Ciebie korzystny – mówi w nagraniu aktorka Julia Kamińska.

– Teraz żądasz przewalutowania go po korzystnym dla Ciebie kursie sprzed kilku lat, a sędzią w Twojej sprawie jest osoba powołana przez władze państwowe. Z jednej strony Skarb Państwa, a z drugiej Ty. Jak myślisz, komu sędzia przyzna rację? – dodaje.

26 Comments

Dodaj komentarz
 1. Gdyby głupota uskrzydlała to… kilka tysięcy takich „Julii” fruwałoby pod polskim niebem. Ale, że tak nie jest to leżą i stukają butami o barierki…

 2. Trzeba być uposledzonym aby wydać wyrok na takiej podstawie . Brałes kredyt bo chciałęs zrobić Polski Bank w rulon , to byłeś szczwany lis aby nie dać zarobić Naszemu rodzinemu bankowi . To teraz płać i nie wciagaj w to politykę jak i sądy. Przy kazdej umowie masz informację że procent jest ruchomy w zależnosci od kursu więc miłego spłacania cwaniaczki

  • Pozwolę sobie jedynie dodać, że gdy poprosilam (nie jeden) bank o ktedyt to dowiedziałam się, że jako polski obywatel zarabiający w PLN jestem zbyt biedna żeby dostać kredyt w PLN. Ale cudownie się okazało, że jestem dość bogata aby dostać i spłacać kredyt w walucie innego kraju. Czy to jest moje cwaniactwo, jak tu niektorzy już zdążyli ocenić?

 3. No idiotka… Dodatkowo banki w tamtym czasie w większości nie należały do skarbu państwa, dopiero teraz następuje ich repolonizacja, po ty jak ten główny złodziej III RP Balcerowicz sprywatyzował banki

 4. Wiedziały gały co brały od zawsze było wiadomo i madry to wie,że kredyt bierze sie w takiej walucie jaką się zarabia.a jak wzięłaś we frankach to miałaś powiedziane,że wszystko zależy od kursu.Tylko każdy kto go bral uważał że nie wzrośnie tak bardzo i uważal ze bedzie mial taniej ale to zawsze jest ryzyko.

 5. Bzdury!! Obecnie fakty pokazują ze sędziowie orzekają niezgodnie z prawem albo są pod wpływem lobby banksterskiego, często sa niedouczeni i wykonują swoja prace skandalicznie nierzetelnie…..nie ma wiec wolnych sędziów , natomiast sedziowie są bezkarni, więc orzekają z rażącym naruszeniem prawa, z obrazą polskich i europejskich przepisów….najwyższy czas to zmienić tak aby sedziowie orzekali zgodnie z prawem i sprawiedliwie, a to niestety można zrobić tylko karajac nieudaczników udajacych sedziów i wykluczajac ich z zawodu za powazne przewinienia oraz nakładajac na nich odpowiedzialność za skutki złych, bezprawnych orzeczeń

 6. co za matoł pisał ten artykuł? kolejny niedouczony „dziennikarz” albo kupiony przez banki lisek. Nie ma kredytów branych we franku, to są kredyty złotówkowe INDEKSOWANE do franka. No, ale cóż to by trzeba było coś poczytac, zrozumieć.. a tak sesacja gotowa a lud łyka i może pluć
  btw. nie ma polskich banków. Jest jeden Bank Pocztowy ale on nie dawał takich kredytów.

 7. Jaka miła z niej dziewczyna tak naiwna ! Nie pomoże nic – wszystko jedno czy sędzią jest Państwa przedstawiciel czy jak to nazwała „wolny sędzia” zawsze są to tylko ludzie . Ludzie mający wady i zalety, Jeżeli będą uczciwi i jedni i drudzy , jeśli zechcą stosować prawo zgodnie z logiką i przepisem i obiektywnie oceniając zjawisko – wyroki powinny być takie same unieważnienie tego całego g…. kantu . Tylko muszą chcieć i móc i nie mogą być uzależnieni od nikogo . Banki to siła pieniądza a jak powiedziała Pani Sędzia i inna pani pracować za 6 tyś to mogą tylko głupcy a 10 tys może wystarczyć tylko na wsi. Naiwna naiwności , nie wiem co powinno się wydarzyć aby prawda i prawo były głównym miernikiem nie tylko dla maluczkich.

 8. Uwielbiam komentarze osób, które nie mają kredytu mieszkaniowego we frankach. Co one wiedzą o sytuacji??? Ale pisać są pierwsi … Wstyd !!!

 9. A jak mam kredyt na kota na Żoliborzu i duże koszta ochroniarzy karła z fobiami i świństwami to przewalutują mi po kursie z dnia otrzymania czy po kursie kiedy kot pije mleko czy tez po kursie otrzymania domu od władz komunistycznych dla ojca czy teraz jak go używam i innym zabieram co sie da za to samo .

 10. Frankowicze, z całym szacunkiem, ale to Wasz problem nie banków. Kursu bank nie przewidzi, a to Wy umowy podpisaliście. Roszczenia są absurdalne…

 11. Że jest celebrytką i drewnianą aktorką jakich pełno na tym rynku, wiedziałem, ale to że jest aż tak głupiutka…
  Juleczko-najlepsza aktorko wśród manicurzystek, może lepiej będzie jak poprzestaniesz na publikowaniu postów, jaka to ładna jesteś i jak sie pięknie wystylizowałaś. Nie wypowiadaj się w sprawach, o których nie masz zielonego pojęcia.
  Celebryci autorytetami tego kraju, o zgrozo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szykuje się spięcie na linii Kaczyński – Ziobro&Macierewicz. Kto wyjdzie z niego zwycięsko?

Lubnauer z Nowoczesnej dosłownie zgaszona przez internautę na Twitterze. Musi wrócić do ogólniaka? [FOTO]