Justyna Kowalczyk zachwyciła swoich fanów. Piękne słowa wspaniałej Polki [FOTO]

Justyna Kowalczyk wielokrotnie pokazywała, że ma dobrze poukładane w głowie. Zawsze uśmiechnięta i miła, stanowiąca wzór ciężkiej pracy i walki o marzenia.

Tym razem jej tweet zachwycił internautów. Kobieta napisała bowiem, że ma olbrzymi szacunek do ludzi pracujących ciężko na roli.

Sama pochodzi ze wsi i „ma nadzieję na to, że słoma zawsze będzie jej z butów wystawała”.

Pod wpisem znaleźć można całą lawinę pochlebnych komentarzy i wyrazów uznania.

źródło: twitter.com, profil: Justyna Kowalczyk

6 Comments

Dodaj komentarz
  1. Według mnie ta „słoma wchodząca z butów” nie oznacza kogoś pochodzącego ze wsi (wszyscy pochodzimy ze wsi).
    Jest to opis niesympatycznych cech wielu ludzi o wiejskich proweniencjach, takich jak ogromna pazerność, rozpychanie się łokciami, nie liczenie się z otoczeniem – jest to oczywiście niepełny katalog tych cech, dziedziczonych niezależnie od tego, jak dawno nasi przodkowie znaleźli się w mieście.

    O pani Justynie Kowalczyk nigdy bym nie powiedział, że jej słoma wychodzi…

    • Niesympatyczne cechy,to eufemizm daleko posunięty.Ta słoma z butów,to „ciasny umysł”- ino tak,inaczej nie bedzie. To zawziętość i mściwość.Nawet gdy muszą się przypodobać przyjezdnym,to na gębie wypisany mają fałsz.To mentalność kundla,który macha ogonem,żeby za chwilę capnąć za rękę.Justyna to wyjątek od reguły.

  2. Pani Justyno, za ten wpis wielki szacunek. W życiu czesem można się pogubić, ważne, że ma się mocne fundamenty. Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.