Kaczyński po swoim wystąpieniu wezwał posła z opozycji do siebie. To co mu powiedział mrozi krew w żyłach posłom PO!

Tuż po mocnym wystąpieniu w Sejmie Jarosław Kaczyński przywołał do siebie jednego z posłów opozycji. Od prezesa PiS usłyszał, że wszyscy politycy PO skończą w więzieniu.

– Nie mam pojęcia, dlaczego mnie wybrał. W kółko tylko powtarzał: oni wszyscy będą siedzieć. Chodziło mu o polityków PO – mówi w rozmowie z WP Witold Zembaczyński, poseł Nowoczesnej.

– Przywołał mnie. Byłem bardzo zaskoczony. Nie znam go. Upewniłem się, że chodzi o mnie i podszedłem. Zapytałem, dlaczego wszystkich obraża i wrzuca do jednego worka. Prezes odpowiedział: „oni będą w więzieniu siedzieć, będą siedzieć za to wszystko”. Mówił o politykach PO – relacjonuje poseł Zembaczyński.

– W kółko tylko powtarzał, że zamknie wszystkich w więzieniu. Zapytałem, dlaczego mi to mówi. Odparł tylko, że zawołał mnie bo kiedyś w swoim przemówieniu powiedziałem, że to Kaczyński będzie siedzieć. Nie wiedziałem o co mu chodzi, dopiero później sobie przypomniałem swoje wystąpienie z 2015 r. na temat ustawy inwigilacyjnej. To pokazuje jak to jest pamiętliwy człowiek – mówi poseł Nowoczesnej.

Kaczyński: Wy mordy zdradzieckie!

Chwilę wcześniej prezes PiS Jarosław Kaczyński po wystąpieniu posła opozycji, który przywoływał słowa Lecha Kaczyńskiego na temat sądów postanowił wejść na mównicę.

– Ja bez żadnego trybu. Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego śp. brata. Niszczyliście go, zamordowaliście, jesteście kanaliami – mówił Jarosław Kaczyński w Sejmie.

9 Comments

Dodaj komentarz
  1. Prezes J. Kaczyński to myśli o nas, Polakach i o Polsce. A po -psl to widziała swój czubek nosa i majątek do podziału. Klamali, kłamią i kłamać będą. Przemówienia przywódców po-psl w sejmie !
    Pozdrawiam wszystkich Polaków Patriotów
    Czy na Pomniku Nieznanego Źołnierza jest dopisane Bóg.? ….. bo ostatnio jak tam byłam to widniało HONOR, OJCZYZNA.

  2. Czytając te wszystkie komentarze zastanawiam się nad jednym, czy to naprawdę jest Polska?Gdybyście się tak posłuchali to sami zauważycie, że ta mowa nienawiści jest straszna. Jesteśmy przecież wszyscy córki i synowie jednego narodu. Narodu, który tak wiele wycierpiał. Dlaczego tyle nienawiści w nas ? przecież jakby ktoś z zewnątrz to słyszał To nie wiem To pomyśli sobie, że to sami złodzieje, przestępcy, anarchiści już nie mówiąc o tych wszystkich innych negatywnych cechach charakteru które sobie zarzucacie.Chce jeszcze dodac, ze wiekszosc z nas wierzy w tego samego BOGA i przynajmniej raz na dzien powtarza te slowa modlitwy: I ODPOSC NAM WINY JAKO I MY ODPUSZCZAMY.

    • Otoz nie. Wiekszosc i Jedna i Druga (bo przeciez sa dwie wiekszosci!) nie wierzy w zadnego Boga, bo… baliby sie Piekla i potepienia, a tu nic z tych rzeczy. Prezes Kaczynski wali rowno obelgami, wykrzykuje jak nie przymierzajac Adolf, cznia na Konstytucje, jego Staff mu nie ustepuje, straszy wszystkich wiezieniem, Armia zdemolowana; Niemcy stale dzgani historia..; tak na prawde sytuacja jest napieta i niewiadoma, nowe protesty wisza w powiertzu, tak, ze na prawde NIKT NIE WIE, kto w tym wiezienu sie znajdzie, bo finanse Panstwa sa w tragicznym stanie, choc Minister robi co moze, zeby rozmyc prawdziwy obraz. 500+ siada….Jak to sie skonczy?

  3. Tak jest, trzeba wszystkich złodziei, morderców i zdrajców Ojczyzny wyzamykać. A jest ich wielu w PO i w Nowoczesna.DE

  4. TAK SIĘ PRZERAZILI, ŻE PEWNIE TERAZ BĘDĄ UCIEKAĆ ALBO SIĘ POWIESZĄ ZE STRACHU….HA,HA,HA,HA….WIĘKSZYCH BZDUR NIE SŁYSZAŁAM JUŻ DAWNO !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.