Kaczyński wściekł się jak nigdy! „Wy mordy zdradzieckie! Zamordowaliście mi brata! Jesteście kanaliami!” [WIDEO]

Prezes PiS Jarosław Kaczyński po wystąpieniu posła opozycji, który przywoływał słowa Lecha Kaczyńskiego na temat sądów postanowił wejść na mównicę.

– Ja bez żadnego trybu. Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego śp. brata. Niszczyliście go, zamordowaliście, jesteście kanaliami – mówił Jarosław Kaczyński w Sejmie.

7 Comments

Dodaj komentarz
  1. skończy się niedługo cały ten fetysz.Korea Pn.ala USA,wojna jak się patrzy a wtedy niewazne kto i kogo popierał,zamiast pomysleć o zagrożeniu światowym bo wojna nieunikniona!!! to się nawzajem ścierwa tylko kłócą,czasami żałuję .że jestem Polką,zdrajców,złodziei,skorumpowane świnie na pochybel,jakby to Ukraińcy zrobili,a jak dobry patriota ginie to się wmawia wszystkim dookoła,że popełnił samobójstwo itp.brednie Oni wszyscy mają na sumieniu bez wyjątku!!! Polityka to najstarsza „prostytutka”świata,lepiej Discavery pooglądać niz wciąż denerwować się na coś na co się nie ma wpływu,więc czy warto???

  2. Czy to były słowa polityka czy żula spod sklepu
    Kiedy przeprosiny.Do komuni już był po tych słowach?To są warteście katolickie?

  3. KTO SPOWODOWAŁ KATASTROFĘ? KTO ODPOWIADA ZA ŚMIERĆ PASAŻERÓW I ZAŁOGI TUPOLEWA? KOMU SIĘ SPIESZYŁO I DOPROWADZIŁ DO TRAGCZNEGO W SKUTKACH, NUIEZGODNEGO Z PROCEDURAMI LĄDOWANIA. CHAMSTWO ZAKŁAMANIE I FASZYZM RAZEM!

  4. TY KARLE JA NIE MAM MORDY. DLA MNIE POWINIENEŚ PODDAĆ SIĘ BADANIOM U PSYCHIATRY . TO ROBISZ NARODOWI PRZYPOMINA TAKIEGO GOŚCIA Z AUSTRII. DOMYŚL SIĘ O KOGO CHODZI !!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.