Kapitalne, patriotyczne nagranie podbija sieć! Zobacz, co wzruszyło Polaków [WIDEO]

Do sieci trafiło nagranie z defilady Wojska Polskiego. Dodatkowo w tle puszczony został utwór Firmy „Honor i Ojczyzna”.

Klip wstawiony przez fanpage Bohaterska Polska błyskawicznie zdobył kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Reakcje pod nagraniem również są niezwykle pozytywne: „Polska nie zaginie przetrwamy wszystko” czy też „Nie zginie póki my zyjemy !!!!!!!!”.

źródło: facebook.com, fanpage: Bohaterska Polska

Zobacz także:
17-latka zabiła się, bo koledzy upublicznili jej nagie wideo

39 Comments

Dodaj komentarz
    • Chciał błysnąć bo jest okazja święto WP. Ale dołączam się… Muzyka to żadna a i ciężko zrozumieć co tam gada… No i film niestety takich rzeczy się nie robi… Jest coś takiego jak prawa autorskie… Nie Twój film nie wykorzystuj go… Stwórz nagranie, zrób dobrą muzyke, niech się ciary na plecach pojawią, dreszcze, muzyka powinna zahipnotyzować człowieka, porwać w przekaz piosenki… Nie rozumię tego…

    • Jak dotychczas wspaniale mu sie to udaje- poczekajcie jeszcze troche , a zobaczycie ,kto to jest ten Antek…..JESZCZE TROCHE…….

  1. Szczerze?? D….py nie urywa, muzyka nędzna… Przekaz jak zwykle tylko okazjonalny… Na co dzień pewnie nie jest żadnym patriotą… A za prawa autorskie za wykorzystanie nagrania powinien odpowiedziec… Szacun za poświęcony czas… ALe żeby az tak się podniecać… Ani to melodi nie ma i ciężko zrozumieć co mówi… Bo nie śpiewa… Sorry ale takie moje odczucia… Możecie mnie skrytykować ale to WOLNY KRAJ i mamy wolność słowa… Trzeba pewne rzeczy przyjąć na klate… Jednym się podoba inni nie widzą nic specjalnego…

  2. Tekst super. Co do stylu muzyki, nie w moim guście jednak wpasowuje się we współczesne czasy. Młodzieży powinno odpowiadać a to dla niej najlepsze przesłanie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Krystyna Pawłowicz chce pomocy od Żydów: „Nie ma co marnować czasu”

Nigeria: Muzułmańskie rodziny oddają swoje dzieci islamskim terrorystom na zamachowców samobójców!