Komisja Europejska wystąpiła o nałożenie kar na Polskę!

W Luksemburgu rozpoczęło się dziś posiedzenie Trybunału Sprawiedliwości UE ws. zakazu wycinki w Puszczy Białowieskiej.

Reprezentująca Komisję Europejską Katarzyna Hermann stwierdziła, że „polskie władze naruszyły tymczasowe postanowienie o zakazie wycinki w Puszczy Białowieskiej”.

Na dowód przedstawiła zdjęcia satelitarne, na których widać prowadzoną wycinkę.

W związku z niewywiązaniem się z wprowadzonego postanowienia ws. wstrzymania wycinki w Puszczy Komisja Europejska wystąpiła o nałożenie kar okresowych na Polskę/

Komisja Europejska wystąpiła o nałożenie kar okresowych na Polskę za niewypełnienie postanowienia ws. wstrzymania wycinki.

Według ministra środowiska Jana Szyszki Polska zastosowała się do nakazu Trybunału Sprawiedliwości UE.

7 Comments

Dodaj komentarz
 1. Chwilka, czy Unia Europejska nie miała ułatwiać współpracy a nie w….ć się w wewnętrzne spawy państw. Niech nałożą kary na Niemcy za zatruwanie środowiska przez ich firmy motoryzacyjne a nie na Polskę że wycina lasy, które to środowisko po ich śmierdzących autach oczyszczają.

 2. albo sie jest w uni.. i sie slucha makreli.. bo ona zadzi.. albo sie wychodzi.. a nie robi takie jaja jak polska.. itak polacy kupuja kebaby itd…. i buduja meczety .. i dzielnice muzialske.. i po co te nerwy.. polska to przegrany kraj… byl.. jest.. no i bedzie…

  nie wierzycie??? poczytajcie polska historie.. i wtedy moze zrozumiecie… myslalem ze ci co umia pisac.. uczyli sie w szkole cos wiecej … niz jak robic przekrety, i na wagary chodzic… tak sie polska chwali ze ma wyksztalconych ludzi hahaha no to w czym problem?

 3. Komentarze pod tym artem mnie smucą. Dowodzą że IQ narodowe spadło poniżej poziomu paproci i znajduje się gdzieś pomiędzy amebą a kamieniem. Płaska ziemia, chemtrailsy i komunistyczno-nazistowskie spiski. Żal.ru

 4. Komisja europejska spedza caly czas na karceniu finansowym Polski. Jest to, jak mysle zbieranie pieniedzy na kontre przeciwko polskim roszczeniom. Polska nie moze dac sie zastraszyc ani szantazowac. To komunistyczno faszystowskie cialo europejskiej Unii, to nic innego, jak tylko „Zwiazek Komunistycznych Republik Niemieckich” Niemcy chca, a wlasnie to juz kieruja tym komunistycznym „zwiazkiem” Panstwa europejskie musza sie przebudzic i zdecydowac, czy chca byc podwladne Niemcom, czy tez chca byc krajem suwerennym i niepodleglym zadnym komunistycznym zaciagom!!!

 5. Polecam obejrzeć film na stronie historiasztuki.com.pl pod tytułem ALTIERO SPINELLI I NOWA EUROPA i wszystko zrozumiecie Polacy patrioci. W 1941 r. włoski komunista (wyrzucony z partii za „trockizm”) Altiero Spinelli (patron Parlamentu Europejskiego) napisał w faszystowskim więzieniu „Manifest z Ventotene”, czyli program zjednoczonej, komunistycznej Europy. Manifest ten – nieco przeredagowany – został przyjęty w 1986 r. przez Parlament Europejski jako nowy program ideowy Unii.
  Cytuję cztery punkty z Manifestu z Ventotene:
  „Pierwszym zadaniem, bez rozwiązania którego wszelki postęp będzie tylko złudzeniem, jest ostateczne zlikwidowanie granic dzielących Europę na suwerenne państwa”.
  „Partia rewolucyjna nie może powstawać w decydujących chwilach w wyniku amatorskiej improwizacji, ale musi już teraz wypracować przynajmniej podstawowe stanowisko polityczne, sformułować linie kierunkowe własnej działalności i stworzyć własne kadry”.
  „Nieprzydatni starzy zostaną wyeliminowani, a wśród młodych trzeba obudzić nową energię.”
  „Chodzi o stworzenie państwa federalnego, które /…/ dysponuje europejską armią zamiast armiami narodowymi. Trzeba ostatecznie skończyć z gospodarczą samowystarczalnością, która stanowi kręgosłup totalitarnych reżimów. Potrzeba wystarczającej ilości organów i środków, żeby w poszczególnych państwach związkowych wprowadzić zarządzenia wydane w celu utrzymania porządku ogólnego.” oraz ten program, a dokładnie ten odcinek : https://www.youtube.com/watch?v=3fYqhujDlsU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.