Korwin znów atakuje! Tym razem wyprowadził niemieckiego europosła z równowagi! [WIDEO]

To już właściwie norma, że Janusz Korwin-Mikke wzbudza kontrowersje na całym świecie. Tym razem ponownie wywołał niemałe oburzenie w Europarlamencie.

Politycy rozmawiali o utworzeniu europejskiego wojska. Znany „staruszek w muszce” stwierdził, że to kiepski moment na omawianie takich pomysłów, gdy w Europie głowę podnosi faszyzm.

Janusz Korwin-Mikke uznał, że celem takiego wojska byłoby niesienie bratniej pomocy krajom, które próbowałyby wyswobodzić się z unijnej okupacji.

W przemówieniu Polaka pojawiło się również nawiązanie do Adolfa Hitlera. Janusz Korwin-Mikke powiedział, że Bundestag chce wprowadzić kary w wysokości 50 milionów euro za umieszczanie w Internecie nieprawdziwych treści. „Nawet Adolf Hitler tak wysokich grzywien nie stosował…” – stwierdził polityk.

Reinhardowi Bütikoferowi wybitnie nie spodobały się słowa kontrowersyjnego europosła. Był do tego stopnia wściekły, że aż domagał się… ocenzurowania wypowiedzi Korwina.

źródło: youtube.com, kanał: KORWiN vs UE

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz
  1. Hahahaha. Poniekąd troche racji ma ale nie musi się zachowywać jak dziecinniały stary dziadek. Pracuje poważnej instytucji to niech poziom jego wypowiedzi nie daje świadectwa o wszystkich polakch.

    • Euroburdel poważną instytucją? Bitch, please…
      PS. Dupa cię boli biedaku o zmiękczonym mózgu, że JKM nie pierdoli politpoprawnych bzdur.
      PS 2. „Polakach” analfabeto polskojęzyczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.