Koszmar lewicy przemówił. Prawicowy gej w obronie Polski: ‚To bastion wolności i cywilizacji’ [wideo]

Prawicowy gej
Milo Yiannopoulos

Milo Yiannopoulos, popularny w USA bloger i dziennikarz, w kilku zdaniach podsumował obecną sytuację w Europie. Prawicowy gej o konserwatywnych poglądach chwalił m.in. Polskę.

Nazywany jest koszmarem lewicy. Młody Brytyjczyk o grecko-żydowskich korzeniach, w dodatku prawicowy gej, od dłuższego czasu spędza sen z powiek tzw. SJW (Social Justice Warriors, dosł. wojownicy o sprawiedliwość społeczną) i całego współczesnego lewicowego nurtu. Bloger mieszka w USA i często zabiera głos w aktualnych sprawach politycznych. W swoim ostatnim wystąpieniu odniósł się do sytuacji w Europie i pochwalił Polskę:

Zobacz także:  Dziennikarz chciał zagiąć Kurskiego pytaniem odnośnie promocji homoseksualizmu w TVP. Otrzymał stanowczą i jasną odpowiedź [wideo]

„Europa Zachodnia jest oczywiście stracona. Wypełniliśmy nasze państwa »piaskowymi czarodziejami«, którzy nie chcą pracować, zamiast tego biorą zasiłki. Europa Wschodnia pokazuje, że ma kręgosłup. Polska jest teraz jednym z bastionów wolności i cywilizacji” – mówi Yiannopoulos.

„Trzydzieści lat temu Europa Wschodnia była zbiorem komunistycznych państw rządzonych przez Moskwę. Dzisiaj Polska przewodzi. To są kraje, w których kobiety nie boją się wychodzić nocą z domu. Nie muszą się obawiać gwałtów i ataków ciężarówkami czy ataków kwasem” – dodaje, po czym chwali także kraj Victora Orbana:

Zobacz także:  Syn szalał w lewicowej organizacji. Mamusia szybko sprowadziła go na ziemię [wideo]

„Węgry, której do tej pory, tak jak wasze didgeridoo, były czymś śmiesznym na końcu dowcipu, są cudowne. Budapeszt do tej pory znany ze słabych orkiestr i trzeciej jakości prostytutek, to sojusznik wolności” – powiedział do australijskiej publiczności. Zapis WIDEO znajduje się poniżej.


źródło: wpolityce.pl