Krystyna Janda wściekła na Jarosława Kaczyńskiego: „Czuję się, jakby ktoś na mnie srał!” [WIDEO]

Krystyna Janda od dawna nie ukrywa, że jest wrogo nastawiona do obecnych rządów Prawa i Sprawiedliwości. W programie Radia Zet nawiązała do wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, która mocno ją zbulwersowała.

Oto słowa prezesa PiS sprzed Pałacu Prezydenckiego:

„O taką Polskę zabiegamy, o taką Polskę walczymy i bądźcie pewni, że będziemy mieli taką Polskę, że nikt nam nie narzuci woli z zewnątrz, że nawet jeżeli w pewnych sprawach pozostaniemy w Europie sami, to pozostaniemy i będziemy tą wyspą wolności, tolerancji, tego wszystkiego, co tak silnie było obecne w naszej historii”.

Janda postanowiła więc odpowiedzieć Kaczyńskiemu, posiłkując się wierszem Marka Rymkiewicza „Do Jarosława Kaczyńskiego”. W pewnym momencie jednak aktorka naprawdę się zagotowała:

„Ja czuję się po prostu, jakby ktoś mnie opluł w tej chwili. Ja nikomu nic nie ukradłam, to jest mój kraj, bardzo go kocham, pracuję w tym kraju od urodzenia i zawsze ciężko, nic nie ukradłam. Zawsze się przyjaźniłam ze światem, jestem aktorką nie tylko polską, bo zagrałam bardzo wiele w Europie, mam medal Człowieka Wolności, mam medal Karola Wielkiego za pomoc w zjednoczeniu Europy w dziedzinie „Kultura”. Ja się czuję, jakby ktoś na mnie srał po prostu cały czas! To jest coś okropnego”.

źródło: twitter.com, profil: Roman Osica

15 Comments

Dodaj komentarz
  1. znawca samolotów się odezwała… niech wraca do kultury bo polityka ją przerosła… kultura zrestzą też bo do dzisiaj nie wiem kim ta osoba jest i co sobą reprezentuje w tym świecie…

  2. tak sie czujemy jak zaslugujemy.
    A swoja droga czy ktos nie powinien zostac pociagniety do odpowiedzialnosci karnej do zmuszania pani Jandy do ciezkiej pracy jako dziecko? („pracuję w tym kraju od urodzenia i zawsze ciężko”)

  3. Pani Janda Polska to nie jest scena na ktorej chcialaby pani zagrac glowna role .Prosze pracowac dla Polski, i Polska jest nastawiona raczej przyjaznie w stosunku do innych krajow ale to nie znaczy ze kazdego lenia i brudasa musi przyjac ,tym bardziej ze bbeda tylko gwalcili niszczyli zabrudzali i leniuchowali .i czy pan naprawde nie widzi co Merkel uczynila z Europy.
    Tacy nie potrzebuja ani Polskiej pomocy ani Polskiej przyjazni

  4. Rozumiem Pania Jande.Mowi o swoich uczuciach .Uczucia maja to do siebie , ze sie pojawiaja…Uczucia nie kłamią.Pani Janda ma prawo mowic o swoich uczuciach.

    • ,,, uczucia??? dobra sobie , to raczej „faza” a to „ja” przypomina mi Bolka , „ja obalyłem…’ ja żem sam wygrał,, ja , ja , ja ,,,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.