Krystyna Janda wściekła na Jarosława Kaczyńskiego: „Czuję się, jakby ktoś na mnie srał!” [WIDEO]

Krystyna Janda od dawna nie ukrywa, że jest wrogo nastawiona do obecnych rządów Prawa i Sprawiedliwości. W programie Radia Zet nawiązała do wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, która mocno ją zbulwersowała.

Oto słowa prezesa PiS sprzed Pałacu Prezydenckiego:

„O taką Polskę zabiegamy, o taką Polskę walczymy i bądźcie pewni, że będziemy mieli taką Polskę, że nikt nam nie narzuci woli z zewnątrz, że nawet jeżeli w pewnych sprawach pozostaniemy w Europie sami, to pozostaniemy i będziemy tą wyspą wolności, tolerancji, tego wszystkiego, co tak silnie było obecne w naszej historii”.

Janda postanowiła więc odpowiedzieć Kaczyńskiemu, posiłkując się wierszem Marka Rymkiewicza „Do Jarosława Kaczyńskiego”. W pewnym momencie jednak aktorka naprawdę się zagotowała:

„Ja czuję się po prostu, jakby ktoś mnie opluł w tej chwili. Ja nikomu nic nie ukradłam, to jest mój kraj, bardzo go kocham, pracuję w tym kraju od urodzenia i zawsze ciężko, nic nie ukradłam. Zawsze się przyjaźniłam ze światem, jestem aktorką nie tylko polską, bo zagrałam bardzo wiele w Europie, mam medal Człowieka Wolności, mam medal Karola Wielkiego za pomoc w zjednoczeniu Europy w dziedzinie „Kultura”. Ja się czuję, jakby ktoś na mnie srał po prostu cały czas! To jest coś okropnego”.

źródło: twitter.com, profil: Roman Osica

11 Comments

Dodaj komentarz
  1. Oj dużego ma problem a ta kucharka. Porąbany i zryty mózg od tych rull Już nie wie kim jest czy księżniczką, czy też zasraną deską klozetową..?

  2. Janda ty srasz z twoich ust nic innego nie wychodzi jak tylko gówno więc każdy powinien na ciebie uważać żebyś go nie osrała, artystka się znalazła z osranego teatru

  3. Ojej pieniążki państwowe się skończyły 🙃. No patrz, ja też nikogo nie okradlam i pracuję całe życie ale mam inne poglądy niż pani Krystyna i co wolno mi czy jej prawda jest najprawdziwsza

  4. przeciez kaczynski mowiac o zlodziejach nic nie wspominal o jandzie. czyli sprawdza sie te stare polskie powiedzenie: „uderz w stol, a nozyce sie odezwa”. janda sama sie wkopala. moze powinno ja cba przeswietlic?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.