Krystyna Janda wściekła na Jarosława Kaczyńskiego: „Czuję się, jakby ktoś na mnie srał!” [WIDEO]

Krystyna Janda od dawna nie ukrywa, że jest wrogo nastawiona do obecnych rządów Prawa i Sprawiedliwości. W programie Radia Zet nawiązała do wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, która mocno ją zbulwersowała.

Oto słowa prezesa PiS sprzed Pałacu Prezydenckiego:

„O taką Polskę zabiegamy, o taką Polskę walczymy i bądźcie pewni, że będziemy mieli taką Polskę, że nikt nam nie narzuci woli z zewnątrz, że nawet jeżeli w pewnych sprawach pozostaniemy w Europie sami, to pozostaniemy i będziemy tą wyspą wolności, tolerancji, tego wszystkiego, co tak silnie było obecne w naszej historii”.

Janda postanowiła więc odpowiedzieć Kaczyńskiemu, posiłkując się wierszem Marka Rymkiewicza „Do Jarosława Kaczyńskiego”. W pewnym momencie jednak aktorka naprawdę się zagotowała:

„Ja czuję się po prostu, jakby ktoś mnie opluł w tej chwili. Ja nikomu nic nie ukradłam, to jest mój kraj, bardzo go kocham, pracuję w tym kraju od urodzenia i zawsze ciężko, nic nie ukradłam. Zawsze się przyjaźniłam ze światem, jestem aktorką nie tylko polską, bo zagrałam bardzo wiele w Europie, mam medal Człowieka Wolności, mam medal Karola Wielkiego za pomoc w zjednoczeniu Europy w dziedzinie „Kultura”. Ja się czuję, jakby ktoś na mnie srał po prostu cały czas! To jest coś okropnego”.

źródło: twitter.com, profil: Roman Osica

10 Comments

Dodaj komentarz
  1. „…to pozostaniemy i będziemy tą wyspą wolności, tolerancji, tego wszystkiego, co tak silnie było obecne w naszej historii”. I to się PANI KRYSTYNIE JANDZIE nie podoba??????

  2. Słyszałem że araby nieźle płacą za postawienie klocka na klatę skoro już ma Pani w tym zakresie praktykę to droga wolna do zasranego interesu.

  3. Tak. PiS z Kaczyńskim, a jeszcze bardziej z Macierewiczem mogą doprowadzić do szału, bo swoich kombinacji dokonują jawnie. Pani Jando. Nie ma obecnie żadnej alternatywy dla
    rządzącej partii, ponieważ PO zrobiło jeszcze więcej brudu, tylko że w ukryciu, pod płaszczykiem „dobrego wujka”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.