Krystyna Pawłowicz chce pomocy od Żydów: „Nie ma co marnować czasu”

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz przyznała, że jej zdaniem Polsce należy się odszkodowanie od Niemiec za krzywdy wyrządzone podczas II wojny.

Jak stwierdziła, konieczna będzie interwencja prawna, jednak nie naszych prawników. Posłanka uważa, że zatrudnić należy specjalistów amerykańskich oraz żydowskich.

Tym razem Pawłowicz stanęła w obronie naszego kraju na swoim profilu na portalu społecznościowym. „Być może prezydent Donald Trump wesprze nas w tej sprawie. Może też Wielka Brytania” – napisała.

Krystyna Pawłowicz od dłuższego czasu otwarcie wyznaje, że nie można marnować czasu, a tym bardziej nie powinno się ustąpić. Wybaczenie Niemcom musi by poprzedzone naprawieniem szkód.

Zobacz także:  Krystyna Pawłowicz szczerze o Schetynie. W mocnych słowach miażdży lidera PO [WIDEO]

„Zwróćmy się już teraz, dziś, do najlepszych amerykańskich, żydowskich kancelarii prawnych zaprawionych w bojach o odszkodowania od Niemiec za holocaust, o opinie dotyczące roszczeń Polski” – podsumowała w swojej wypowiedzi.

Odrzuciła możliwości skorzystania z pomocy prawnej Polaków, wątpiąc w ich umiejętności i lojalność. Dodała, że „[…] wielu prawników akademickich po odbyciu w przeszłości dobrze opłaconych stypendiów niemieckich – niestety – chyba nie nadaje się już mentalnie do asertywnej obrony polskich interesów wobec swego dawnego, hojnego ‚dobroczyńcy”.

Zobacz także:  Tego nie spodziewał się nikt. Krystyna Pawłowicz przyznała rację opozycji!

Odszkodowanie miało by być zadośćuczynieniem za zburzenie Warszawy oraz wymordowanie rodaków. W wyniku najazdu Polska w znacznym stopniu została zlikwidowana jako zasób majątkowy i ludzki.

Zdaniem Pawłowicz taki gest ze strony naszych sąsiadów również by im pomógł. Zdjąłby z nich maskę mordercy.

„Jeśli Niemcy nie chcą uchodzić za ‚zbrodniarza Europy’, dwukrotnego recydywistę wywołującego światowe wojny i mordercę narodów, zrównywanego z komunistami, to muszą zgodnie z zasadami chrześcijańskimi i prawem międzynarodowym uczynić materialną i finansową zadość krzywdzie wyrządzonej Polakom”