Krystyna Pawłowicz ostro komentuje słowa i postawę Emmanuela Macrona! [FOTO]

Emmanuel Macron, przemawiając w Bułgarii, frontalnie zaatakował nasz kraj, mówiąc, że Polska ,,zdecydowała się na samoizolację w Europie”. Na te słowa postanowiła odpowiedzieć Krystyna Pawłowicz.

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości zamieściła w mediach społecznościowych wpis, który stanowi ostrą krytykę dla słów i postawy obecnego prezydenta Francji.

Oto jego treść:

„Za pogardę wobec demokratycznej, wolnej Polski i dla wyborów Polaków były urzędnik byłego prezydenta Hollanda – niedojrzały narcyz Macron, chce bardzo zasłużyć na niemieckie pochwały i uznanie go za te antypolskie arogancje za silnego, właściwego, równego kanclerz Merkel współnadzorcę Europy.
Przecież wolna konkurencja i szacunek dla wyników demokratycznych wyborów w państwach członkowskich są podobno filarami tej ich Unii…
A złomu francuskiego Polska i tak kupować nie będzie.
Tusk był ostatnim, który takie i inne prezenty kosztem Polski mógł robić.
Panie Macron, teraz w Polsce rządzą już POLACY…”.

Za pogardę wobec demokratycznej, wolnej Polski i dla wyborów Polaków były urzędnik byłego prezydenta Hollanda – …

Posted by Krystyna Pawłowicz on Friday, August 25, 2017

 
źródło: facebook.com, fanpage: Krystyna Pawłowicz

10 Comments

Dodaj komentarz
 1. ehhehe co ta baba biere, no tak lepiej produkować przestarzały sprzęt, no ale co oni wiedzą o biznesie skoro dla nich nie ma granic i nie istotne że miliony teraz wydali na stocznie która przyniesie tylko straty ale to nic ważne że polskie badziewie będzie

  • MASAKRA,,,,,przestań chlać z żalu tylko się dostosuj,,,,,kumoterstwa i kolesiostwa koniec…tylko was jeszcze Polska i Polacy rozliczą i podliczą …a wasze wnuki będą spłacać to co ukradliście i sprzedaliście;;;; a ode mnie ….bez procesu byś się sam rozliczył z sobą , może Bóg by ci wybaczył…..

  • Ponad biznesem jest jeszcze honor. A co do stoczni to jest próba wskrzeszenia bo poprzedni rząd zniszczył ten przemysł co się robi łatwo. Odbudować jest ciężko i potrzeba nakładów. Znów płacimy za czyjeś błędy – nie zauważyłeś?
   Brawo za odwagę próby odbudowy.
   P.S. baba to jest ale jako roślina na polu. Po co obrażać?

 2. Znajomy powiedział mi, że zgodnie z zasadą „panta rhei” za kilka lat nikt nie będzie juz pamiętał o UE. Przeżyliśmy potop szwedzki, najazd niemiecki i radziecki, przeżyjemy i Eurokołchoz. Pan Macron to nic innego jak tylko marionetka w rękach finansjery, który musi tańczyć jak mu zagrają jego mocodawcy. Szkoda tylko takiego młodego zdrowego i niebrzydkiego faceta (chociaż nie jest on w moim typie) dla starej pomarszczonej babuleńki, której nie pomoże już niestety cała Francja-elegancja, gdy z tyłu liceum, a z przodu, niestety muzeum. Ale, są gusta i guściki, „de gustibus non disputandum es”, ale taka różnica wieku jest już co najmniej niesmaczna, bo zaczyna zahaczać o nekrofilię.

  • Powinnismy wiecej miec takich Polskich politykow , a nie jakies popychle ,,,, PANI POSEŁ WIELKI UKŁON W PANI STRONE Polak mieszkajacy za granica. pozdrawiem PANI POSEŁ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.