Lech Wałęsa publikuje nieznane dotąd zdjęcie. Zarzuca, że brat Jarosława Kaczyńskiego… [FOTO]

Lech Wałęsa mocno zaatakował Jarosława Kaczyńskiego. Opublikował nieznane dotąd zdjęcie. Jak twierdzi były prezydent, brat prezesa Prawa i Sprawiedliwości współpracował z Czesławem Kiszczakiem.

Wałęsa przekonuje, że obaj panowie współdziałali przeciwko niemu. Fotografia wzbudziła olbrzymie kontrowersje. Również zdania Internautów są podzielone.

„Nie rozumie po jaką cholere jest taka nagonka na prezydenta Lecha Wałęse. Co Oni chcą osiągnąć tym wszystkim. Dla mnie chociaż jestem po 30 polityka jest gdzieś daleko. Szanowałem i będę szanował Pana Lecha Wałęse za to co zrobił i za to jak walczył za Nas i dla Nas” – piszą jedni.

„Człowieku,tą błazenadą tylko się pogrążasz…Pokazujesz zdjęcie,kiedy cały świat oglądać może jak chlasz z kiszczakiem wódę, a michnikowi marzy się ściślejsza współpraca,i jakoś nie widziałem Twojego sprzeciwu…Co za człowiek…” – komentują inni.

Kolesie od kiedy współdziałali przeciw mnie

Posted by Lech Wałęsa on Sunday, August 27, 2017

źródło: facebook.com, fanpage: Lech Wałęsa

Komentarze

Dodaj komentarz
  1. To kadr z Magdalenki, kiedy Kiszczak witał gości na pijacką naradę z Wałęsą i Schechterem alias Michnikiem. Kaczyński był wtedy zdegustowany brataniem się opozycji z komunistami. Magdalenka stała się symbolem stworzenia liberalno-sbeckiej III RP pełnej afer, złodziejstwa, strukturalnego bezrobocia, nieprawości, nieuczciwego uwłaszczenia nielicznych, fałszywych autorytetów, skompromitowanych symboli itd. Tym kadrem Wałęsa obraża naszą inteligencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.