Leszek Miller ujawnia szokujące kulisy polityki! Nagranie, które powinien wysłuchać każdy Polak! [WIDEO]

Leszek Miller w krótkim wystąpieniu opisuje scenę polityczną. Słowa mogą szokować!

Leszek Miller w #dzieńdobryWP zdecydował się na przyznanie wprost – w Polsce dochodziło do prób rządzenia „na zmianę”.

– Mam nieograniczoną wyobraźnię i mogę sobie przedstawić, że dwóch szefów największych partii politycznych (którym zależy na duopolu) zastanawiają się co zrobić, żeby umocnić swoją władzę- mówi polityk.

– Ja się kiedyś tak próbowałem z Marianem Krzaklewskim porozumieć, że my zbudujemy wielką partię lewicową, AWS się przekształci w wielką partię prawicową i tak będziemy na zmianę sobie rządzić – dodaje.

Te słowa wywołały olbrzymie oburzenie w Internecie. Fanpage Kukiz’15 całe nagranie podsumował w następujący sposób: „To co mówi Kukiz’15 od samego początku – Leszek Miller przyznaje wprost i o dziwo bez cienia wstydu na czym polegają partyjne rozgrywki kosztem Obywateli. Teraz macie jasne potwierdzenie „Świadka” i uczestnika takich rozgrywek. Już wiecie o co nam chodzi, gdy mówimy o partiokracji? Tak jesteśmy rozgrywani od 27 lat. Dzięki za szczerość Panie Miller!”.

Aktualnie szef SLD – Włodzimierz Czarzasty ostrzega, że również Jarosław Kaczyński wraz z Grzegorzem Schetyną może próbować stosować podobny zabieg nazywany potocznie duopolem władzy.

To co mówi Kukiz'15 od samego początku – Leszek Miller przyznaje wprost i o dziwo bez cienia wstydu na czym polegają partyjne rozgrywki kosztem Obywateli. Teraz macie jasne potwierdzenie "Świadka" i uczestnika takich rozgrywek. Już wiecie o co nam chodzi, gdy mówimy o partiokracji? Tak jesteśmy rozgrywani od 27 lat. Dzięki za szczerość Panie Miller! Apelujemy o udostępnianie!

Posted by Kukiz '15 on Monday, May 15, 2017

Komentarze

Dodaj komentarz
  1. Wiedziałem o tym od dawna, że w Polsce jest kilka grup judaistycznych które niby to się kłócą ale w rzeczywistości mają na celu opanować władzę i robią wszystko aby do władzy nie dopuścić POLSKIEJ ELITY, której właściwie niema, ponieważ od setek lat jest niszczona. Dla tego Pa Leszek Miller ma rację.

  2. Wiedziałem o tym od dawna, że w Polsce jest kilka grup judaistycznych które niby to się kłócą ale w rzeczywistości mają na celu opanować władzę i robią wszystko aby do władzy nie dopuścić POLSKIEJ ELITY, której właściwie niema, ponieważ od setek lat jest niszczona. Dla tego Pa Leszek Miller ma rację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.