Leszek Miller ujawnia szokujące kulisy polityki! Nagranie, które powinien wysłuchać każdy Polak! [WIDEO]

Leszek Miller w krótkim wystąpieniu opisuje scenę polityczną. Słowa mogą szokować!

Leszek Miller w #dzieńdobryWP zdecydował się na przyznanie wprost – w Polsce dochodziło do prób rządzenia „na zmianę”.

– Mam nieograniczoną wyobraźnię i mogę sobie przedstawić, że dwóch szefów największych partii politycznych (którym zależy na duopolu) zastanawiają się co zrobić, żeby umocnić swoją władzę- mówi polityk.

– Ja się kiedyś tak próbowałem z Marianem Krzaklewskim porozumieć, że my zbudujemy wielką partię lewicową, AWS się przekształci w wielką partię prawicową i tak będziemy na zmianę sobie rządzić – dodaje.

Zobacz także:  Były członek PiS zdradza, kto stoi za usunięciem Macierewicza. O dziwo wcale nie Duda

Te słowa wywołały olbrzymie oburzenie w Internecie. Fanpage Kukiz’15 całe nagranie podsumował w następujący sposób: „To co mówi Kukiz’15 od samego początku – Leszek Miller przyznaje wprost i o dziwo bez cienia wstydu na czym polegają partyjne rozgrywki kosztem Obywateli. Teraz macie jasne potwierdzenie „Świadka” i uczestnika takich rozgrywek. Już wiecie o co nam chodzi, gdy mówimy o partiokracji? Tak jesteśmy rozgrywani od 27 lat. Dzięki za szczerość Panie Miller!”.

Aktualnie szef SLD – Włodzimierz Czarzasty ostrzega, że również Jarosław Kaczyński wraz z Grzegorzem Schetyną może próbować stosować podobny zabieg nazywany potocznie duopolem władzy.

To co mówi Kukiz'15 od samego początku – Leszek Miller przyznaje wprost i o dziwo bez cienia wstydu na czym polegają partyjne rozgrywki kosztem Obywateli. Teraz macie jasne potwierdzenie "Świadka" i uczestnika takich rozgrywek. Już wiecie o co nam chodzi, gdy mówimy o partiokracji? Tak jesteśmy rozgrywani od 27 lat. Dzięki za szczerość Panie Miller! Apelujemy o udostępnianie!

Posted by Kukiz '15 on Monday, May 15, 2017