LONDYN: Uchodźca zaatakował Polaka. Nasz rodak szybko ustawił go do pionu [WIDEO]

Według relacji użytkownika Twittera, do całego zdarzenia doszło w Londynie w dzielnicy Tottenham.

Gdy agresywny uchodźca zaatakował na ulicy mężczyznę, okazało się, że trafił na… Polaka.

Niestety dla niego był to Polak nieznający pojęcia poprawności politycznej i niechowający głowy w piasek w obliczu zagrożenia.

Szybko zaatakował swojego oponenta i pogonił go w siną dal, wyzywając przy okazji z użyciem znanego sobie dobrze repertuaru obelg.

źródło: twitter.com, profil: Andrew Stolidis, wrealu24.pl

18 Comments

Dodaj komentarz
  1. Pierwsze 2 opinie swiadcza o naszej niepewnej tozsamosci. Jeden wolal podpisac sie anonym a druga agnieszka jak to przystalo na Polke woli stanac w obronie islamisty. To wiedza wszyscy na zachodzie.

  2. nie wiem kto zaczoł ale wydaje mi się że owy Polak najwięcej madafakował..hehe, murzyn poprostu został sprowokowany i ten szyderczy cebulacki śmiech na końcu

  3. W opisie mowi sie o „agresywnym uchodzcy” ktory „zaatakowal” Polaka. Mam pytanie: Skad wiadomo ze to uchodzca, czyli „osoba ktorej udzielono schronienia w Wielkiej Brytanii ze wzgledu na niebezpieczenstwo ktore jej zagraza w jej wlasnym kraju”? Rowniez dobrze moze to byc czarnoskory brytyjski obywatel.
    Uchodzca (ekonomicznym) jest natomiast Polak, ktory na dodatek, jak widac na wideo, to on jest bardziej agresywny i na dodatek pijany. Wobec tego opis tego z wideo moze rowniez dobrze brzmiec zupelnie inaczej: „Pijany i agresywny uchodzca z Polski zaatakowal czarnoskorego brytyjczyka ze wzgledu na kolor skory.”
    I tyle w temacie.

  4. oni już u nas w kraju są wczoraj w drodze do pracy natknąłem się na całą armię nie wiem jak ich nazywać bez obrażania ich określę ich tak jak się w anglii ich nazywa „MUSLIMÓW” szli do pracy do firmy obok to przepakowalnia cukierków między innymi ferrero poprzednio były to polki nie wnikałem w zajście ale raczej na pewno straciły prace.Pytanie tylko jak się tam znaleźli podobno polska nie przyjmuje uchodźców

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.