LONDYN: Uchodźca zaatakował Polaka. Nasz rodak szybko ustawił go do pionu [WIDEO]

Według relacji użytkownika Twittera, do całego zdarzenia doszło w Londynie w dzielnicy Tottenham.

Gdy agresywny uchodźca zaatakował na ulicy mężczyznę, okazało się, że trafił na… Polaka.

Niestety dla niego był to Polak nieznający pojęcia poprawności politycznej i niechowający głowy w piasek w obliczu zagrożenia.

Szybko zaatakował swojego oponenta i pogonił go w siną dal, wyzywając przy okazji z użyciem znanego sobie dobrze repertuaru obelg.

źródło: twitter.com, profil: Andrew Stolidis, wrealu24.pl

16 Comments

Dodaj komentarz
  1. Od razu poznac polaczka po slowach ,kultura z rynsztoka penie sie wkurzyl bo go nie rozumial co mowi hehe ale porównanie chocby w ubiorze polaczek w gatkach i koszulce ze szmatexu .

    • Co mają wspólnego Arabowie z tzw. imigrantami? Wszak sami Arabowie nie chcą ich przyjmować mimo, że są po sąsiedzku, mają pieniądze i przestrzeń.

    • To nie paradoks tylko bzdura! Skąd masz takie informacje???? Nie pisz człowieku głupot, bo az mi Cię żal… Mieszkam w UK wystarczająco długo, by się wypowiedzieć – Ty nie – jak sądzę. Ponadto znam masę Polek i dziwnym trafem – żadna z nich nie ma męża araba! Może i znalazła by się jakaś gdyby poszukać, ale.. pisanie bzdur że 90% Polek w UK ma za męża araba to spora przesada, więc zanim znowu cos takiego przyjdzie Ci ochota napisać – sorry – stuknij się w głowę napij zimnej wody i ochłoń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.