Lubnauer z Nowoczesnej dosłownie zgaszona przez internautę na Twitterze. Musi wrócić do ogólniaka? [FOTO]

Katarzyna Lubnauer z Nowoczesnej Ryszarda Petru po raz kolejny popełniła merytoryczną gafę. Tym razem kompromitacja posłanki miała miejsce w rzeczywistości wirtualnej.

Nowoczesna znana jest ze swojego nadprogramowego umiłowania do wszelkiego rodzaju wpadek słownych, merytorycznych i wizerunkowych.

Internauci oraz krytycy ugrupowania Petru zdążyli przywyknąć do coraz to piękniejszych kwiatków, które z prędkością karabinu maszynowego bombardują sieć.

Lubnauer odniosła się do ostatnich miesięcznic smoleńskich i dała również upust swojej irytacji, używając jednak niezbyt adekwatnego bon motu z Trylogii Sienkiewicza.

Mianowicie chodzi tutaj o cytat Kmicica „Kończ Waść, wstydu oszczędź” wielokrotnie przytaczany w błędnym kontekście. Kmicic na kartach „Potopu” uznał wyższość swojego przeciwnika i jednocześnie pogodził się z porażką.

Toteż cytat bohatera Sienkiewicza w kontekście krytyki rządu można uznać za kolejne wizerunkowe faux pas.

źródło: twitter.com, profil: Katarzyna Lubnauer, facebook.com

5 Comments

Dodaj komentarz
  1. Jeden zrozumie w lot a drugiemu potrzebny mlot – gdybym napisala razem z kad to wiadomo ze sie pomylilam Ale napisalam z kad i wiadomo ze P LUBNAUER i wiadomo ze tam tupie bardzo mocno dlatego bylo kad nie chcialam ublizyc kod-owi TAPLASZ SIE W SWOJEJ CIASNOSCI UMYSLOWEJ TOMECZKU

  2. Pan Michal ma racje .Pani czytala ale bez zrozumienia tekstu ,bez zadnego zrozumienia ,moze dlatego ze nie do konca jest Polka ……wiec rozumuje po niemiecku …(: Von z Polski pani Lubnauer i VON! od Polski ,wracaj do kraju …..

  3. Głupia manipulacja. Zmieniła kontekst i tyle . A pislamski manipulator zrobił fałszywkę dla głupich zwolenników czytających same nagłówki. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.