Marian Kowalski niszczy Platformę Obywatelską, KOD i Lecha Wałęsę w jednym nagraniu [wideo]

Marian Kowalski to polski działacz polityczny, felietonista i kulturysta. Często komentuje bieżące wydarzenia społeczne i polityczne. Tym razem w jednym nagraniu podsumował Platformę Obywatelską, KOD i Lecha Wałęsę.

„Odbyły się wybory, wynik jednak jest kontestowany przez tych, co przegrali, a liczyli na to, że będą sobie spokojnie rządzić przez kolejną kadencję. Jednak Polacy odrzucili ofertę Platformy Obywatelskiej, natomiast politycy Platformy nie mają za grosz honoru, żeby uszanować wynik, ten werdykt Polaków” – zaczął Marian Kowalski.

Zobacz także:  Dziennikarz Karol Gac ostro o Lechu Wałęsie: 'To jest postać tragikomiczna' [wideo]

„Doskonale jest znana przeszłość pana Lecha Wałęsy i to co najmniej od 4 czerwca 1992 roku. Te materiały, które są pokazywane filmowe z Magdalenki, były publikowane w książce generała Kiszczaka 25 lat temu. Ja myślę, że KOD popełnił błąd kardynalny, biorąc Lecha Wałęsę za ikonę swojego protestu. Ja podkreślam, pan poseł z Platformy jest reprezentantem ludzi, którzy nie potrafią żyć z własnej pracy, muszą być posłami, ministrami i zasiadać w zarządach spółek skarbu państwa. To jest kwik z powodu utraconego koryta” – dodał Kowalski.

Zobacz także:  Zdzisław Krasnodębski w krytycznym tonie o Donaldzie Tusku: "Przewodniczący dba o interes głównie swojej formacji" [wideo]