Marian Kowalski wulgarnie o prezydencie Francji!

Znany narodowiec słynie z dosadnych wypowiedzi. Nie inaczej było i tym razem.

Nie od dziś wiadomo, że Marian Kowalski nie przepada za nowym prezydentem Francji. Wielokrotnie Emmanuel Macron był przez niego wyśmiewany. Tym razem nie było inaczej.

Kowalski zaczął jednak od opisu polskiej sceny politycznej. Mocno oberwało się między innymi narodowej prawicy.

– Przepraszam za to co powiem, ale ja mam wrażenie, że w całej swojej podłości, to obóz zdrady narodowej, czyli Platformy i Nowoczesnej, postępuje jak najbardziej racjonalnie. Oni wiedzą przed kim złożyć hołd, żeby było wiadomo o co kaman – powiedział Marian Kowalski.

Zobacz także:  PiS kontynuuje program "Cela+". Kolejny polityk Platformy z zarzutami prokuratorskimi

– Natomiast obóz niepodległościowy, już nie powiem o tych jakichś prawicach narodowych, bo to banda zjebów jest, na szczęście Kukiz ich wykiwał i ta cała giertychowszczyzna poszła się walić, ale partia rządząca nadal nie potrafi wyartykułować swojej pozycji – dodał.

Zobacz także:  Pogrom na opozycji: Troje posłów PO wykluczonych z klubu, Szóstka 'nowoczesnych' rozważa odejście z N, niejasna przyszłość Planu Petru [foto]

Dopiero po tych słowach były kandydat na prezydenta Polski zaatakował Macrona. Wyraźnie widać, że obaj panowie nie zostaną przyjaciółmi.

– Partia rządząca nie wyartykułowała swojej pozycji chociażby do pana Macron. Wygrał wybory i od razu wszyscy z czapką w garści mu gratulują. A co mu gratulować fujarze głupiej?! Nie on najpierw złoży to ślubowanie prezydenckie i niech jego obóz polityczny ma odpowiednią reprezentację w parlamencie. Na razie to on jeszcze z czapką w garści macha fiutem – stwierdził Kowalski.

Źródło: pikio.pl