Mocna odpowiedź Zbigniewa Ziobry w sprawie Komisji Europejskiej! Minister uderza również w Borysa Budkę [WIDEO]

Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro wziął udział w konferencji prasowej. W jej trakcie został poproszony o ocenę postępowania Komisji Europejskiej.

Zbigniew Ziobro podkreślił: „Nie podejrzewałem Komisji Europejskiej o taki brak profesjonalizmu; o taki błąd, jaki popełniła; o takie odsłonienie się. Kurtyna opadła, poza wszelką wątpliwością, bo nie jest możliwe, aby tak rychło odnieść się do licznych argumentów, które zostały w dokumencie podniesienie”.

Minister Sprawiedliwości skomentował również postawę Borysa Budki: „Tu chodzi o politykę i o używanie zagranicy do spraw polskich. A ta polityka, można powiedzieć, była całkowicie obnażona przez posła Budkę, b. ministra sprawiedliwości. Z jednej strony pośpieszne, nie rutynowe działanie KE w połączeniu z wywiadem udzielonym przez Budkę, pokazuje całość tej mozaiki i układanki politycznej. Tak naprawdę architektami tego politycznego przedsięwzięcia, które podejmuje KE, nie są politycy KE, to są polscy politycy, taka jest moja opinia”.

Zobacz także:  Sławomir Neumann ostro o porażce Jarosława Kaczyńskiego i odwołaniu ministrów: 'To, co było, było dnem dna' [wideo]

„Budka szczerze z serca powiedział o kilka słów za dużo prawdy, czyli o tym, jakie inicjatywy jego ugrupowanie podejmuje w stosunku do Polski. Adresatów tej operacji politycznej należy szukać też w Brukseli, wśród osób mających obywatelstwo polskie, a pełniących bardzo, bardzo, bardzo wysokie funkcje w strukturze UE, będących w bliskich relacjach z (liderem PO), Grzegorzem Schetyną, z Budką, innymi osobami. Tam jest pisany projekt ataku na Polskę, zgodnie ze scenariuszem o jaki apelował Budka. My jesteśmy polskim rządem, jesteśmy też Polakami, mamy poczucie własnej godności i nie pozwolimy na to, by tego rodzaju działania nie zostały właściwie nazwane, będziemy robić swoje, będziemy dbać o polskie interesy, polski wymiar sprawiedliwości– dodał.

Zobacz także:  Jak z tymi ludźmi rozmawiać? Zwolenniczka opozycji wzywa do zabijania członków Prawa i Sprawiedliwości [wideo]

źródło: youtube.com, kanał: PrawicowyInternet, niezalezna.pl