Mocne wystąpienie posła Andruszkiewicza: „Politycy, którzy reprezentują na terenie RP obce interesy, powinni zamilknąć!” [WIDEO]

Członek Kukiz’15, Adam Andruszkiewicz, po raz kolejny zyskał w Internecie olbrzymi rozgłos. Wszystko za sprawą jego wypowiedzi dotyczącej reparacji oraz zachowania polskich polityków, którzy działają na szkodę Polski.

„Politycy, którzy reprezentują na terenie RP obce interesy powinni zamilknąć, ponieważ szkodzą budowie silnej Polski. To dotyczy również kwestii uzyskania reparacji wojennych od Niemiec. Jeśli jakiś polityk publicznie wyśmiewa naszą walkę o zadośćuczynienie za tragedię i śmierć jaką zrobili nam Niemcy – to znaczy że służy obcym interesom” – napisał poseł na swoim fanpejdżu na Facebooku.

„W przyszłości musimy takich polityków raz na zawsze wyeliminować z polskiego życia publicznego!” – dodał.

Politycy, którzy reprezentują na terenie RP obce interesy powinni zamilknąć, ponieważ szkodzą budowie silnej Polski. To dotyczy również kwestii uzyskania reparacji wojennych od Niemiec. Jeśli jakiś polityk publicznie wyśmiewa naszą walkę o zadośćuczynienie za tragedię i śmierć jaką zrobili nam Niemcy – to znaczy że służy obcym interesom. W przyszłości musimy takich polityków raz na zawsze wyeliminować z polskiego życia publicznego!

Posted by Adam Andruszkiewicz on Sunday, September 10, 2017

 
źródło: facebook.com, fanpage: Adam Andruszkiewicz