Mrożące krew w żyłach nagrania z zamachu w Barcelonie! [WIDEO]

Rozpędzona furgonetka wjechała w tłum ludzi na Placu Katalońskim w Barcelonie.

Na ulicach Barcelony wybuchła panika. Zamknięto okoliczne ulice i ewakuowano ludzi. Policja potwierdziła, że to atak terrorystyczny. CZYTAJ WIĘCEJ

Do internetu trafiły pierwsze nagrania z miejsca tragedii. Filmy są naprawdę drastycznie – tylko dla ludzi mocnych nerwach.

Komentarze

Dodaj komentarz
 1. Lewactwo to robactwo. To oni sa winni. Bezmozgie dzikusy pustynne to tylko narzedzia w ich rekach!

 2. Przypomina mi się taka scena z filmu Janośik jak między stadem baranów zbójnicy dostawali się do zamku. Logiczne jest że w normalnych okolicznościach grupy lub pojedyncze osoby żołmierzy ISiS miały by problem przedostać się do Państw Europy.

 3. Jeszcze ktoś ma wątpliwości co do przyjmowania pseudo uchodźców…. Obudźcie się….
  To jest inna kultura, inne zwyczaje. Oni nie będą się asymilować. Będą tworzyć własne społeczności i narzucać swoje przekonania, praktyki i religie. Chcecie żeby było tak jak Niemczech, że po zmroku każdy boi się wyjść z domu…?

 4. Mnie się krew nie mrozi w żyłach. Mnie się gotuje. Chyba trzeba zacząć czystkę i rżnąć pierdolonych uslamo faszystów.

  • Trzeba, jak bedziesz widział że w Polsce rzucają się brudy to trzeba ich napierdalać I tyle. Szkoda ,że nie można posiadać ostrej broni bez zezwolenia, było by bezpieczniej.

  • Chłopie, idź Ty po rozum do głowy! Jaki masz dowód, że zrobił to uchodźca? Przecież ISIS się do niego przyznało, więc ludzie, przed którymi uchodźcy uciekają. Potrafisz jeszcze myśleć racjonalnie?

   • moze ty pomysl racjonalnie kiedy sie zaczely zamachy!Innym wytyka brak racjonalnego myslenia a sam….. eh szkoda gadac!

   • A ty chyba masz głowę tylko po to, żeby ci się deszcz nie lał do środka!

   • Kretynie zacznij myśleć i zainteresuj sie już dawno nam zapowiedzieli ze wraz z beżowym gównem nam przyślą terrorystów.

   • A wśród uchodzcow rozumiem nie ma żołmierzy ISiS??? ;P Sam sie lepiej zastanów zanim kogoś bedziesz jechac z iściem po rozum do głowy…

   • Ty tak na serio? Wśród „uchodźców” są terroryści, więc nie ma opcji, żeby Polska przyjęła choć JEDNEGO „uchodźcę”.

   • Uciekają przed ISIS, ok.Tyle, że między nimi są wmieszani zamachowcy.
    Imigranci to nie to samo co terroryści, ale przyszli do nas razem i nie ma sposobu na ich odróżnienie.

    Jak masz kosz jagód a wśród nich wilcze jagody, to nie szukasz trujących, tylko wyrzucasz wszystkie, bo tylko tak możesz mieć pewność swojego bezpieczeństwa.

   • Moje zdanie jest takie( po co wasze spory) :
    kto jest za niech bierze sobie do domu. !!!

   • Pomyśl racjonalnie Ty,gdzie tu są uchodźcy,to są zdrowe byki rozpłodowe,skąd mają pieniądze na swoją emigrację skoro tam nie pracują,w europie szukają zasiłków i tylko jak najwięcej zamieszania stworzyć,więc gdzie tu Twój racjonalizm,emigrant będzie się stosował do zasad i reguł panujących w danym kraju,będzie domagał się swoich praw,ale nie narzucał swoich ideologii,więc ponowne pytanie…..gdzie tu Twój racjonalizm.Myślę że Ty nawet nie masz pojęcia o co chodzi w słowie racjonalizm.

   • Nawet jak nie zrobili tego uchodżcy ,ale emigrańci z pierwszego lub drugiego pokolenia,to jeszcze gorzej.Świadczy to o kompletnym fiasku asymilacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.