Muzułmańska rodzina oglądała telewizję, a tu nagle przez okno wleciała… [FOTO]

Muzułmanie

Muzułmańska rodzina została zaatakowana w swoim własnym domu. Sytuacja rozegrała się w Oldham (północno-zachodniej Anglii). Władze podejrzewają, że zdarzenie miało charakter mowy nienawiści skierowanej przeciwko muzułmanom.

14-letni chłopiec i 6-letnia dziewczynka (z wyznania muzułmanie) oglądali telewizję w sobotni wieczór. Nie spodziewali się jednak tego, co po chwili nastąpiło (obrazek bez cenzury na końcu artykułu),

Nagle rozległ się dźwięk tłuczonego szkła i do salonu wpadło coś owiniętego w przezroczystą folię. Przerażone dzieci wraz z ich matką uciekły z pokoju. Kobieta zadzwoniła po męża, aby ten zwolnił się z pracy i przyjechał.

Gdy przybył na miejsce, zobaczył leżący na kanapie kawałek mięsa. Dla muzułmanina musiał być to obraz szokujący, ponieważ była to wieprzowa głowa. Mięso wieprzowe jest uznawane przez wyznawców Allaha za nieczyste.

Zobacz także:
10 faktów, które mówią wprost, czym tak naprawdę jest islam! [ZOBACZ]

Policji udało się ustalić, że sprawcami byli trzej mężczyźni. Zaatakowali późnym wieczorem, gdy ich samochód marki Vauxhall Corsa podjechał pod dom. Jeden ze sprawców wysiadł i podszedł pod okno salonu. Najpierw rzucił w okno cegłą, a następnie świńską głową.

Po popełnieniu przestępstwa szybko uciekł.

Świadkowie opisali napastnika jako osiemnastolatka ubranego w ciemną bluzę z kapturem.

Policja potraktowała sprawę bardzo poważnie. W Wielkiej Brytanii „przestępcy z nienawiści” są postrzegani jako bardzo niebezpieczni.

źródło: pilne24.pl