Muzułmanka zaatakowana w Warszawie: „Powiedział, że Mahomet jest pedofilem”

Wczesnym rankiem, na warszawskiej Woli, doszło do ataku 32-letniego mężczyzny na muzułmankę.

„Jakiś mężczyzna zaatakował dziewczynę, która była muzułmanką. Zaatakował fizycznie” – relacjonuje naoczny świadek.

Kamil B. bo tak został zidentyfikowany przez policję napastnik, tłumaczy, że czuł się śledzony przez kobietę. Wcześniej miał złośliwie powiedzieć, że „Mahomet jest pedofilem” i tym samym specjalnie sprowokować wyznawczynię Allaha.

Szybko doszło do ataku, który opisał świadek. Kamil B. pchnął kobietę w burce, a gdy upadła, zaczął ją kopać. Następnie oddalił się z miejsca zdarzenia, zostawiając pokrzywdzoną samą.

„Jestem Żydem. Szedłem w czwartek rano do synagogi. Usłyszałem krzyki. Podbiegłem i widziałem, jak mężczyzna kopie po nogach leżącą na trawniku kobietę w tradycyjnym stroju muzułmańskim. Obok stały jeszcze dwie kobiety, które były razem z nim” – opowiada świadek zdarzenia.

„On zaczął się tłumaczyć, że muzułmanka śledziła go. Okazało się, że kobieta szła za nim, bo mijając ją, mężczyzna rzucił w jej kierunku, że Mahomet był pedofilem. Być może chciała zrobić mu zdjęcie i przekazać policji” – dodaje.

Gromadzony materiał dowodowy trafił do Prokuratury Rejonowej Warszawa Wola w celu określenia kwalifikacji czynu i podjęcia dalszego postępowania.

źródło: niezlomni.com

Komentarze

Dodaj komentarz
  1. Dziś wystarczy przebrać się za arabkę i można swobodnie nierozpoznanyn zrobić skok na bank,pobić kogś lub cokolwiek ! !! W Europie powinne te stroje być surowo zakazane tak jak wszystko co chrześcijańskie w krajach arabskich !

  2. N A S Z kraj i obowiązują N A S Z E obyczaje! Powinien obowiązywać całkowity zakaz noszenia muzułmańskich strojów w miejscach publicznych, pod którymi można wszystko ukryć. Czasy są niebezpieczne i taki zakaz, to zwykła dbałość o bezpieczeństwo obywateli! Czy nikt tego nie widzi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.